Mario + Rabbids Kingdom Battle

Zwiastun Mario + Rabbids Kingdom Battle prosto z E3

Już wcześniej pojawiały się przecieki na temat połączania światów Mario i królików od Ubi. Teraz możemy dowiedzieć się trochę więcej na temat samej gry. Mario + Rabbids Kingdom Battle będzie grą turową korzystającą z możliwości chowania się za przedmiotami i wykorzystującą wiele ciekawych umiejętności jak np. wybijanie w powietrze członków swojej drużyny aby umożliwić atak szybszy na oddalonego przeciwnika. Ubisoft ma już na kącie jedną bardzo dobrą grę tego typu Tom Clancy’s Ghost Recon: Shadow Wars na 3DSa. Klimat gry jest co prawda zupełnie inny ale rozgrywka może być podobna.

Zwiastun Mario + Rabbids Kingdom Battle

Posłuchajcie opowieści o nieoczekiwanym spotkaniu pomiędzy bohaterem najbardziej kultowej gry wszech czasów, Mario, a pyskatymi i rozbrykanymi, a przecież słodkimi, Kórlikami. Grzybowe Królestwo zostało rozdarte przez tajemniczy wir, który wyrzucił rozbrykane Kórliki prosto w sam środek tej spokojnej niegdyś krainy. Aby przywrócić należny światu pokój, Mario, Luigi, Księżniczka Peach oraz Yoshi muszą razem z Kórlikami wyruszyć w szaloną podróż, która powiedzie ich przez cztery różne regiony.

Przyłącz się do nich i zwiedzaj nowy świat, zakręcony przez psotne Kórliki, pełen tajemnic i odniesień do klasycznych gier z Mario! Rozwiązuj zagadki, aby przechytrzyć nieprzewidywalnych przeciwników w zwariowanych walkach w trybie turowym oraz w wyzwaniach w trybie współpracy. Daj się ponieść pogodnym przygodom albo rzuć się w wir nowoczesnej walki – wszystko zostało zaprojektowane specjalnie dla Nintendo Switch, w które wszędzie, zawsze i z każdym można zagrać.

Gameplay z gry

Premiera gry zaplanowana jest na 29.08.2017.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *