Urban Trial Playground

Zapowiedź Urban Trial Playground

Dziś zapowiedziano nową grę na Nintendo Switch, którą tworzy polski producent i wydawca Tate Multimedia. Urban Trial Playground to tytuł o wyścigach motocyklowych, trikach, głównie oparty na fizyce motocyklisty. Odpowiednio balansując kierowcą jednośladu możemy podjechać pod przeszkodę lub z niej bezpiecznie zjechać. Jak przedstawiono na zwiastunie akcja gry przeniesiona została do Kalifornii, także przygotujcie się na kolorowe widoczki z plażą w tle i palmami.

Urban Trial Playground

Na Nintendo 3DS kilka lat temu ograłem pierwszą część serii Urban Trial Freestyle i tam stylistyka byłą ciężka, ciemna… po prostu miejska dżungla. Na Nintendo Switch już widać że grafika jest na wyższym poziomie z żywszą paletą barw. Nie zabraknie także różnych wyzwań jak w części pierwszej: skoki na odległość i wysokość, szybka jazda na jednym kole oraz inne karkołomne triki. To wszystko na pewno przytrzyma nas przy konsoli, aby pobić swoje rekordy, poprawić wynik i zrobić coś lepiej.

Twórcy zapewniają ponad 50 poziomów, na których gracze wykonają zapierające dech w piersiach triki i ewolucje. Różne tryby rozgrywki, możliwość grania na podzielonym ekranie z drugą osobą oraz możliwości customizacji motocykla i wyglądu.

Urban Trial Playground ukaże się wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Planowana premiera 5 kwiecień 2018. Oficjalna strona gry urbantrialplayground.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *