Yo-kai Watch

Yo-kai Watch 4 zapowiedziane ekskluzywnie na konsole Nintendo

W najnowszym wydaniu popularnego japońskiego magazynu o grach Famitsu zapowiedziano Yo-kai Watch 4! Gra ukaże się tylko i wyłącznie na Nintendo Switch, nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery ale będzie miała ona miejsce jeszcze w tym roku! W grze pojawią się postaci z popularnego anime Yo-kai Watch Shadowside. Na temat gry wypowiedział się sam Akihiro Hino dyrektor generalny Level-5.

Yo-kai Watch 4

Its content is getting a super high-grade power up, including some things that will surprise everyone.Akihiro Hino dyrektor generalny Level-5

Już wkrótce dowiemy się czy te zapowiedzi są zwiastunem rewolucji, czy tylko ewolucji najnowszej odsłony Yo-kai’a. Nie wiadomo nic na temat anglojęzycznej premiery gry, nie powinno być to jednak przeszkodą dla największych fanów, ponieważ Switch nie ma blokady regionalnej.

Basically, in the future our main titles will all be released on Nintendo Switch. The idea is that what we have created for 3DS will move over to Switch.Akihiro Hino dyrektor generalny Level-5

Złe wieści dla 3DSowców nie posiadających najnowszej konsoli Nintendo, nowe gry od Level-5 będą ukazywać się już tylko na Switcha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *