Trailblazers

Wyścigi na farbie Trailblazers

Na Nintendo Switch zmierza nowa gra wyścigowa Trailblazers o czym kilka dni temu poinformował wydawca Rising Star Games. Tytuł tworzy brytyjski developer Supergonk, który dostarczy ciekawą grę do współpracy na trasie.

Trailblazers wyróżnia spośród innych ścigałek arcade innowacyjna mechanika wyścigu – malowanie pasa, po którym później jadąca drużyna dostaje przyspieszenie. Pomysł przypomina trochę połączenie Splatoon z Fast (szybkie przemieszczanie się w farbie/na pasie koloru swojej drużyny). Zapowiedziany tytuł pozwoli rywalizować w ekipach 3 vs. 3 na ciekawie zaprojektowanych, kolorowych torach wyścigowych.

Trailblazers umożliwi grę on-line, solo a także na podzielonym ekranie z kolegami. Jeśli zastanawialiście się w jakie gry będziemy grali na Nintendo Switch, gdy pojawi się płatny abonament to już chyba wiemy. Nowe gry pod płatną infrastrukturę sieciową prawdopodobnie dopiero nadciągają.

Tytuł zapowiedziany przez Supergonk i Rising Star Games nie ma jeszcze podanej konkretnej daty, ale wspomniano o wiośnie 2018. Gra ukaże się także na PlayStation 4, Xbox One i komputerach. Więcej informacji na stronie gry.

One comment on “Wyścigi na farbie Trailblazers

  1. @ Valoo o

    Nie słyszałem jeszcze o tej grze. Pomysł świetny, widać że nie brakuje ciekawych i nowych rozwiązań w tym gatunku gier. Tym bardziej, że i tak mało nowych futuracerów wychodzi ostatnio. Ciekaw jestem jak w praktyce wypadnie gameplay. I liczę, że tytuł będzie kolejną grą, która dzięki swej oryginalności zyska podobnś popularność jak Splatoon. Swoją drogą temat malowania i rozlewania farby staje się coraz bardziej modny (Splatoon, Paper Mario Color Splash).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *