Wroclawskie BeerPassy

Wrocławskie BeerPassy edycja wrześniowa

Od chwili premiery Nintendo 3DS w 2011 roku w kraju zaczęły odbywać się spontaniczne spotkania StreetPass inicjowane przez sklepy i samych fanów Nintendo, swoich edycji doczekały się takie miasta jak Wrocław, Warszawa, Katowice, Gdańsk, Szczecin i inne. Nazwę zaczerpnięto od technologi, która została zaimplementowana w konsolach z serii 3DS/2DS, umożliwia ona rozpoznawanie przybywających w niedalekim sąsiedztwie posiadaczy tego sprzętu. Najnowsza konsola Nintendo Switch pozbawiona jest niestety tej funkcjonalności, a spotkania nie przestały się odbywać.

 

Wroclawskie BeerPassy

 

Jak wpadliśmy na pomysł BeerPassów?

Pomysł na organizacje BeerPassów narodził się na nocnym afterparty po jednym z wrocławskich spotkań StreetPass organizowanych przez sklep HDmarket. Jak się okazało większość osób uczestniczących w afterze oprócz zamiłowania do Nintendo łączy też skłonność do degustacji kraftowych piw. Wszystko wyklarowało się podczas jednej z wizyt w Cybermachinie, gdy po krótkiej rozmowie pracownik tego gamingowego pubu zaproponował organizacje Nintendowych posiedzeń u nich w lokalu. Nazwa naszego wydarzenia jest oczywistą parafrazą podkreślającą jednak, że są to spotkania przeznaczone głównie dla osób pełnoletnich, mogących już spożywać wspominane napoje.

 

Jak dołączyć do BeerPasów?

Pierwsza edycja zaplanowana jest na piątek 28 września. Pierwsze osoby odpowiedzialne za organizację pojawia się w pubie już o godzinie 18:00 jednak właściwe rozpoczęcie zaplanowane jest na 20:00, impreza potrwa tak długo jak znajdą się zainteresowani wspólnym graniem przy piwku. Podczas wrześniowej edycji odbędzie się również lokalny turniej Mario Kart 8: Deluxe. Jeśli frekwencja dopisze spotkania będą odbywać się co miesiąc we wspominanym gamingowym pubie Cybermachina, który można śmiało nazwać najlepszym tego typu lokalem we Wrocławiu. Lokal mieści się w pobliżu Pasażu Grunwaldzkiego na ulicy Szczytnickiej 52.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w pierwszej edycji Wrocławskich BeerPassów zapraszamy na facebookową stronę wydarzenia. Prosimy o właściwe oznaczenie Zainteresowany/Wezmę udział tak aby łatwiej było nam oszacować wielkość rezerwacji.

 

FAQ (TL;DR)

 • Gdzie?
 • Cybermachina, Szczytnicka 52, 50-382 Wrocław
 • Kiedy?
 • 28 września 2018 od godziny 20:00
 • Nie pasuje mi ta data lub lokal. Może spotkamy się kiedy/gdzie indziej?
 • Na grupie facebookowej Nintendowa Goomba co miesiąc będą pojawiać się ankiety lub dyskusje na temat daty, godziny i miejsca naszych spotkań.
 • Nie chcę pić piwa, czy to obowiązkowa część imprezy?
 • Nie chcesz nie pijesz, nikt cię zmuszać nie będzie. Nie pijąc nadal możesz śmiało uczestniczyć w zabawie.
 • Nie mam 18 lat, a chciałbym z wami pograć. Mogę przyjść?
 • Tak, ale pod opieką dorosłego opiekuna.
 • Mam pytania lub pomysł co można zmienić, dodać lub poprawić w BeerPasach! Gdzie mam się zgłosić?
 • Wpadnij do nas na Discorda lub odezwij się na grupie facebookowej, jesteśmy otwarci na propozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *