Ultimate Fishing Simulator

Ultimate Fishing Simulator trafi na Nintendo Switch

Od czasu boomu na kontrolery ruchowe zapoczątkowanego przez Wii nie grałem w żadną dużą grę święconą tematyce wędkarstwa. Jako zapalony wędkarz amator i jednocześnie fan Nintendo nie mogę doczekać się przetestowania Ultimate Fishing Simulator. gra autorstwa dwóch polskich studiów Bit Golem oraz Ultimate Games S.A. zawita na Nintendo Switch już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Gra miała już swoją premierę na komputerach i zebrała doskonałe noty stając się jedną z najlepszych gier tego typu.

Ultimate Fishing Simulator

 

Gra w wersji PC spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem – po wyjściu z Early Access blisko 90 proc. recenzji wystawionych na platformie Steam było pozytywnych, a łącznie, czyli licząc także recenzje wystawione w fazie Early Access, odsetek pozytywnych recenzji sięga obecnie 81 proc. Równie pozytywne okazały się recenzje, w których oceny punktowe oscylują zazwyczaj w granicach 8/10, a nie brak też jeszcze wyższych ocen. Można więc stwierdzić, że Ultimate Fishing Simulator to najlepiej oceniana w ostatnich latach gra wędkarskaMateusz Zawadzki dyrektor Ultimate Games S.A.

 

Ultimate Fishing Simulator oferować będzie siedem łowisk wzorowanych na prawdziwych miejscach oraz dwa łowiska zimowe, zróżnicowane techniki wędkarskie np. spinning, metoda gruntowa, muchowa, wędkarstwo morskie i podlodowe. Z brzegu, jachtów i motorówek zasadzać będziemy się na kilkadziesiąt gatunków ryb. Do dalszej gry motywować nas będzie system rozwoju umiejętności i sala trofeów, tryb multiplayer, edytor łowisk, a wszystko to w realistycznej oprawie graficznej wraz z dynamiczną zmianą pogody.
W Europie i Stanach Zjednoczonych Ultimate Fishing Simulator zostanie wydany również w wersji pudełkowej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *