Trzecie urodziny Nintendo Switch

Trzecie urodziny Nintendo Switch!

Dokładnie trzy lata temu, 3 marca 2017 roku miała premiera Nintendo Switch! Po dość chłodno przyjętym Wii U nowa konsola okazałą się jedną z najszybciej sprzedających się urządzeń w historii. Swój sukces niezaprzeczalnie zawdzięcza innowacyjnej hybrydowej koncepcji grania łączącej zalety sprzętów stacjonarnych z mobilnymi.

Na Switcha ukazało się wiele wyjątkowych, ekskluzywnych tytułów takich jak np. The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Super Smash Bros. Ultimate, Pokemon Sword i Shield, Splatoon 2 i wiele, wiele innych.

Do grudnia 2019 sprzedało się imponujące 52.48 miliona sztuk konsol oraz ukazało się ponad 2100 gier od twórców z całego świata w tym również Polski. Przez cały ten czas popularność konsoli nie maleje, a nadchodzące hity takie jak Animal Crossing: New Horizons, Metroid Prime 4, Bayonetta 3 oraz sequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild zapowiadają utrzymanie dobrej passy.

Z okazji trzecich urodzin Nintendo Switch życzymy wam i sobie kolejnych niezapomnianych tytułów na naszą ulubioną platformę oraz tego żeby Nintendo w końcu dostrzegło potencjał naszego rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *