Nintendo Labo

Trochę konkretów na temat Nintendo Labo

Wczoraj w Goomcasie dywagowaliśmy nad tym jak będą wyglądać gry zawarte Toy-Conach. Dziś Nintendo opublikowało dwa filmy zdradzające szczegóły gier wchodzących w skład Nintendo Labo. W skład pierwszego zestawu nazwanego Variety Kit będzie wchodzić pięć gier.
Samochodziki Toy-Con RC Car, maja możliwość dostosowania częstotliwości wibracji, obserwacji obrazu z kamery, rozpoznawania punktów kontrolnych oraz tryb walk dla dwóch graczy. Wędkarstwo Toy-Con Fishing Rod przekazuje informacje o braniach za pomocą HD Rumble, wirtualny ocean obserwujemy na ekranie konsoli, mamy również możliwość tworzenia własnych gatunków ryb. W domku Toy-Con House hodować będziemy wirtualnego stworka. Na świat w domku możemy wpływać za pomocą ruchów oraz specjalnych wkładek o zróżnicowanych funkcjonalnościach. Wyścigi Toy-Con Motorbike posiadają rozbudowane funkcje sterowania takie jak drift i stawanie na tylnym kole, umożliwiają start w grand prix oraz tworzenie własnych map. Pianino Toy-Con Piano pozwala na modyfikacje podstawowych dźwięków za pomocą potrząsania i modyfikatorów wkładanych do konstrukcji. Tworzenie własnych dźwięków i rytmów za pomocą aplikacji lub ścieżek wycinanych w kartonie. Przygotowane ścieżki dźwiękowe można łączyć w utwory oraz manipulować ich tempem za pomocą batuty.

Drugi zestaw Robot Kit obejmować będzie tylko jedną ale rozbudowaną grę. Przypomina ona prototyp który zaprezentowano w 2014 roku na targach E3 oryginalnie zatytułowany Project Giant Robot przeznaczony jeszcze na Wii U. Celem gry jest rozwałka na punkty, zabawę urozmaica duża ilość ciosów, customizacja robota, możliwość transformacji w pojazd jeżdżący lub latający oraz tryb multiplayer dla dwóch graczy.

Które Labo padnie waszym łupem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *