Nintendo Labo

Trochę konkretów na temat Nintendo Labo

Wczoraj w Goomcasie dywagowaliśmy nad tym jak będą wyglądać gry zawarte Toy-Conach. Dziś Nintendo opublikowało dwa filmy zdradzające szczegóły gier wchodzących w skład Nintendo Labo. W skład pierwszego zestawu nazwanego Variety Kit będzie wchodzić pięć gier.
Samochodziki Toy-Con RC Car, maja możliwość dostosowania częstotliwości wibracji, obserwacji obrazu z kamery, rozpoznawania punktów kontrolnych oraz tryb walk dla dwóch graczy. Wędkarstwo Toy-Con Fishing Rod przekazuje informacje o braniach za pomocą HD Rumble, wirtualny ocean obserwujemy na ekranie konsoli, mamy również możliwość tworzenia własnych gatunków ryb. W domku Toy-Con House hodować będziemy wirtualnego stworka. Na świat w domku możemy wpływać za pomocą ruchów oraz specjalnych wkładek o zróżnicowanych funkcjonalnościach. Wyścigi Toy-Con Motorbike posiadają rozbudowane funkcje sterowania takie jak drift i stawanie na tylnym kole, umożliwiają start w grand prix oraz tworzenie własnych map. Pianino Toy-Con Piano pozwala na modyfikacje podstawowych dźwięków za pomocą potrząsania i modyfikatorów wkładanych do konstrukcji. Tworzenie własnych dźwięków i rytmów za pomocą aplikacji lub ścieżek wycinanych w kartonie. Przygotowane ścieżki dźwiękowe można łączyć w utwory oraz manipulować ich tempem za pomocą batuty.

Drugi zestaw Robot Kit obejmować będzie tylko jedną ale rozbudowaną grę. Przypomina ona prototyp który zaprezentowano w 2014 roku na targach E3 oryginalnie zatytułowany Project Giant Robot przeznaczony jeszcze na Wii U. Celem gry jest rozwałka na punkty, zabawę urozmaica duża ilość ciosów, customizacja robota, możliwość transformacji w pojazd jeżdżący lub latający oraz tryb multiplayer dla dwóch graczy.

Które Labo padnie waszym łupem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *