Leniwe Poniedziałki

TIRowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Co by było gdyby wszyscy kierowcy kierowcy ciężarówek nagle ogłosili strajk i stanęli? Świat stanąłby w miejscu, bo nigdzie by nic nie było. Doceńmy naszych cichych bohaterów. To oczywiście tylko tekst z popularnego mema, który nijak ma się do rzeczywistość. Mimo wszystko to właśnie dziś obchodzimy dzień TIRa. Transport International Routier jest to konwencja obejmująca głównie samochody ciężarowe, aby przyspieszyć transport pojazdy te oznaczone są specjalną niebieską tabliczką, plombowane, a formalności związane z przekraczaniem granic są ograniczone do minimum.

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Z okazji tego święta zapraszamy na kolejne Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. Standardowo zaczynamy o 21:00, kończymy o 23:00, a o trybie rozgrywki decydują sami uczestnicy. Sposób głosowania na tryb rozgrywki uległ drobnej zmianie. Tak jak poprzednio głosowanie będzie odbywać się na Goombowym Discordzie z tą różnicą, że na specjalnym utworzonym do tego celu kanale #ogloszeniaparafialne.

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 

 

Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia wieczorem i powodzenia na trasie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *