Pixel Heaven Warszawa 8-10 czerwca 2018

Szósta edycja Pixel Heaven, największego w europie wydarzenia retro

Serdecznie zapraszamy na szóstą edycję Pixel Heaven największego w europie wydarzenia retro. Jest to impreza przeznaczona dla wszystkich wielbicieli elektronicznej rozrywki, a zwłaszcza tych którzy pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośników komiksów, gier planszowych i klimatów lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Z roku na rok coraz istotniejszą częścią Pixel Heaven jest Indie Basement fragment wydarzenia przeznaczony dla miłośników gier niezależnych. W ramach którego odbędzie się wystawa gier Indie Expo, seria prelekcji Pixel Connect przeznaczona dla twórców gier wideo, wydawców, inwestorów i mediów oraz Pixel Awards 2018 na którym nagrodzone zostaną najciekawsze tytuły indie. Organizatorem Pixel Heaven jest wydawca magazynu PIXEL.

 

Pixel Heaven 2018

 

Wizyta na Pixel Heaven będzie niepowtarzalną okazją aby zobaczyć się na żywo, na imprezie pojawi się cała ekipa Goomcastu i wielu najaktywniejszych członków naszej społeczności. Dla tych którzy nie dadzą rady stawić się na miejscu będziemy nagrywać podcast na którym zdamy szczegółową relację z wydarzenia.

Pixel Heaven odbędzie się w dniach 8 – 10 czerwca w Warszawie na terenie Starej Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańska 52. Aby kupić bilety i dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę eventu www.PixelHeavenFest.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *