Breath oof the Wild szczegóły pierwszego DLC

Szczegółowe informacje na temat pierwszego DLC do Breath of the Wild

Nintendo ujawniło więcej informacji na temat pierwszego DLC do The Legend of Zelda: Breath of the Wild. To sytuacja bezprecedensowa, ponieważ pierwszy raz w historii serii mamy możliwość zakupu tego typu dodatku. DLC jest częścią przepustki sezonowej Expansion Pass wycenionej na 80 zł w jego skład wchodzą:

Trial of the Sword

Jest to nowe wyzwanie w którym będziemy zaczynać bez ekwipunku, naszym zadaniem będzie pokonywanie kolejnych grup przeciwników. Przeciwnicy będą rozmieszczeni w 45 pomieszczeniach, dostęp do następnego etapu będziemy uzyskiwać dopiero po pokonaniu wszystkich w danej lokacji. Nagrodą po ukończeniu całości będzie Master Sword o zwiększonej mocy.

Trial of the Sword

Hero’s Path Mode

Nowa funkcjonalność mapy, która będzie umożliwiają podgląd pokonanej przez nas ścieżki. Pozwoli to wyszukać obszary jeszcze nie eksplorowane, pamięć ścieżki bęðzie wystarczać na 200 godzin podróży.

Hard Mode

Wyższy poziom trudności w którym to życie przeciwników będzie się odnawiać i będą oni na wyższym poziomie. Nowych przeciwników będzie można też odnaleźć na platformach unoszących się w powietrzu.

Hard Mode

Travel Medallion

Medalion szybkiej podróży będzie umożliwiał oznaczanie punktów na mapie do których chcemy mieć możliwość szybkiego powrotu.

Travel Medallion

More Armor

Nowe stroje nawiązujące do poprzednich odsłon serii, umieszczone w 8 skrzyniach porozrzucanych po całym królestwie. W grze będą znajdować się drobne podpowiedzi ułatwiające ich odnalezienie.

Korok Mask

Maska Koroka ułatwiająca odszukanie tych leśnych stworków. Dzięki niej podczas zbliżania się do ukrytego Koroka kontroler będzie lekko wibrował.

Maska Koroka

http://www.zelda.com/breath-of-the-wild/news/expansion-pass-dlc-pack-1-detailed/

One comment on “Szczegółowe informacje na temat pierwszego DLC do Breath of the Wild

 1. ramzes64 o

  No ten dodatek, w którym można ulepszyć Master Sworda – no ale po co? … tak tylko dla zabawy. To mi na horde wychodzi, walka z przeciwnikami. Jakos mnie to nie kreci.

  Mi podoba sie ten traking trasy jakas przemierzam przez osttanie 200godzin Hero’s Path Mode. To jest ciekawe, wiedzialbym gdzi mnie nie bylo, a ze duzo laze wszedzie, to chcialbym zobaczyc jak wyglada taki GPS w grze. Ja chyba dodatku do Zeldy nie kupie, Stroje mnie nie interesuja, tylko po to aby byly, la jakiegos sentyentu ze starszych gier.

  Jak sie wspimanm uzywam odpowiedniego stroju, czasami jak plyne, lub chce sie wbic pod wodospad to tez mzieniam strj i do walki…. reszta niekoniecznie jest potrzebna. Przydaja sie, ale stroje dla strojow – eee tam.

  Po co ten Travel Medlion, przeciez i tak mozna sie przemieszczac szybko miedzy swiatyniami, a jest ich pelno wszedzie, wiec nie ma problemu z szybkim transportem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *