Nintendo Switch

 • Luigi’s Mansion 3

  Już w Halloween 31 października 2019 roku zagramy w Luigi’s Mansion 3. Wystraszony pogromca duchów powraca tym razem na Nintendo Switch. Zobaczcie najnowsze japońskie zwiastuny gry.

 • Ring Fit Adventure

  Nintendo ponownie zaprasza do ćwiczeń przed telewizorem. W nowej grze Ring Fit Adventure, która ukaże się 18.10.2019 wraz ze specjalnymi akcesoriami (ringiem – do którego przypina się Joy-Con, a także z opaską na nogę) wyruszymy w przygodę wypełnioną ćwiczeniami.

 • Jubileuszowe setne Leniwe Poniedziałki!

  Ciężko uwierzyć jak ten czas szybko mija. Przed nami setne Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch! Jubileuszowa edycja odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 30 września o godzinie 20:00.

 • Polskie gry na Nintendo: Jet Kave Adventure

  Jet Kave Adventure to tytuł, który przenosi nas do epoki kamienia łupanego. Gra jest z gatunku przygodowej platformówki 2,5D, za którą odpowiada krakowskie studio 7LEVELS. Bohaterem jest Kave – wódz pradawnego plemienia – którego poznajemy w momencie wygnania przez własnych ludzi. Zapraszamy do recenzji.

 • Nintendo zapowiedziało Ring Fit Adventure. Przygoda i ćwiczenia w jednym.

  Nowy sposób na rozruszanie towarzystwa od Nintendo okazał się być grą łączącą cechy tytułu przygodowego z grą fitness. Ring Fit Adventure do dyspozycji graczy oddaje specjalną nakładkę na kontroler w kształcie koła opaskę na udo. Koło Ring-Con i opaska Leg-Strap posłużą nam do wykonywania zróżnicowanych ataków na przeciwników oraz eksploracji świata gry.

 • Nowy sposób Nintendo na rozruszanie towarzystwa

  Dziś dość niespodziewanie Nintendo zaprezentowało nowe… doświadczenie. Nie podano nazwy nowego produktu, ale po prezentacji można wywnioskować, ze jest to duchowy spadkobierca bardzo popularnego Wii Fit. Na sprzęt składa się zginalne koło do ćwiczeń i pasek na udo do śledzenia ruchów.

 • Wrześniowy Nintendo Direct

  Jak zawsze bez większego wyprzedzenia Nintendo zapowiedziało wczoraj wieczorem kolejny Nintendo Direct. Jest on zaplanowany na północ z czwartego na piaty września. Transmisja ma skupiać ma się na grach zapowiedzianych jeszcze na bieżący rok i trwać około 40 minut.

 • Polskie gry na Nintendo: Robot Squad Simulator

  Pod koniec maja 2019 roku na konsoli Nintendo Switch ukazała się gra Robot Squad Simulator, którą stworzyło polskie studio. Tytuł ma ciekawe założenia, w których sterować będziemy robotami służb ratowniczych, takimi jak: łazik z ramieniem i chwytakiem, dron, czy sterowana łódź podwodna. Jako „duży chłopiec” już byłem zadowolony z możliwości kierowania takimi maszynami. Was Pewnie też zaciekawi taki pomysł. Czy gra spełniła prezentowane założenia?

 • Jet Kave Adventure ukaże się we wrześniu

  Polska gra na Nintendo Switch krakowskiego studia 7Levels wydana zostanie 17 września 2019 roku. O Jet Kave Adventure pisaliśmy na początku sierpnia, nie znaliśmy wtedy daty premiery. Dziś już to wiemy.

 • Ploteczki! Overwatch na Switcha już wkrótce?

  Pierwszymi zwiastunami zapowiedzi Nintendo Switch Lite były małe nielicencjonowane etui pojawiające się na chińskich sklepach. Tym razem mamy analogiczną sytuację z tym, że etui jest licencjonowane i pojawiło się na dużym i wiarygodnym sklepie Amazon! Jest ono opatrzone logiem popularnego Overwatcha od Blizzarda.

 • A Hat in Time wreszcie z datą premiery na Nintendo Switch!

  Kolejna świetna platformówka zostanie wydana w niedługim czasie na konsoli Nintendo. Mowa o A Hat in Time, które ukazało się w grudniu 2017 roku na PlayStation, Xboxa oraz PC, a dopiero teraz podano datę premiery na Nintendo. Grę zapowiedziano dla Switcha w kwietniu tego roku ale konkretnych informacji wtedy nie podano.

 • Indie World – prezentacja gier niezależnych

  Już w ten poniedziałek odbędzie się Indie World, czyli prezentacja gier niezależnych, które na Nintendo Switch ukażą się wkrótce.

 • ASTRAL CHAIN

  Pod koniec sierpnia na Nintendo Switch wydana zostanie nowa gra akcji od PlatinumGames Inc.. Twórcy Bayonetty tym razem pozwolą wcielić się graczom w jednostki policji od zadań specjalnych, która ma zwalczyć zagrożenie ze strony tak zwanych „chimer”.

 • Polskie gry na Nintendo: Jet Kave Adventure

  Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam grę krakowskiego studia 7Levels, która zmierza na Nintendo Switch. Jet Kave Adventure to platformówka 2,5D dla jednego gracza osadzona w realiach epoki kamienia łupanego.

 • Game Trials – nowy program Nintendo na wypróbowanie gier

  W dniach 7-13 sierpnia 2019 członkowie usługi Nintendo Switch Online będą mogli zagrać w Mario Tennis Aces za darmo. Nintendo ogłosiło nowy program Game Trials na wypróbowanie gier.

 • Poznajcie Lucky’iego

  New Super Lucky’s Tale to platformówka 3D, która ukaże się jeszcze w tym roku na Nintendo Switch. Dziś zaprezentowano nowy trailer „Meet Lucky!” i jednocześnie podano datę premiery.