Nintendo Switch

 • Nintendo Direct – E3 2019

  Dziś, we wtorek 11 czerwca 2019 o godzinie 18:00 odbędzie się 40 minutowa prezentacja Nintendo na targach E3 z Los Angeles. Poznamy szczegóły zapowiedzianych produkcji, daty wydania i może jakieś niespodzianki dla Nintendo Switch.

 • Super Mario Maker 2 – podsumowanie

  Jest czerwiec, więc czas na podsumowanie jednego z najgorętszych tytułów tego roku. Super Mario Maker 2 na Nintendo Switch ukaże się 28 czerwca 2019. Na ostatniej prezentacji Super Mario Maker 2 Direct w maju ujawniono wiele na temat tej gry, a w mijających tygodniach wiele jeszcze dopowiedziano.

 • Już dziś o godzinie 20:00 rozpoczną się turnieje Nintendo przed E3

  Transmisje na żywo będzie można oglądać prosto z Los Angeles na całym świecie.

 • Crash Team Racing Nitro-Fueled wkrótce na Nintendo Switch

  Nintendo pokazało trailer Crash Team Racing Nitro-Fueled dotyczący bonusowej zawartości dla zakupów przedpremierowych. Gra dostępna będzie na Nintendo Switch od 21 czerwca 2019.

 • Yooka-Laylee and the Impossible Lair – nowa gra Playtonic Games

  Dziś zapowiedziano nową grę w świecie Yooka-Laylee. Twórcy przygotowali platformówkę 2D. W grze przemierzymy urokliwe i wymagające poziomy dopakowane przedmiotami do zbierania, z ruchomym otoczeniem przeszkadzającym ich pokonanie i grupami złoczyńców, z którymi stoczymy walki. Do rozwiązania będzie też sporo zagadek, a także plansze 3D z rzutem izometrycznym.

 • Pokémon Direct

  Już dziś odbędzie się zapowiedziany tydzień temu Pokémon Direct, na którym podczas 15 minutowej prezentacji dostaniemy garść informacji o nowych grach. Pokémon Sword i Pokémon Shield ukażą się na Nintendo Switch prawdopodobnie w tym roku (jeśli nic nie zostanie przesunięte).

 • Nintendo zapowiedziało Northgard na Nintendo Switch

  Northgard to strategiczna gra od Shiro Games, która ukazała się rok temu na Steam, a teraz zaprezentowano trailer zapowiadający wydanie tytułu na Nintendo Switch.

 • Kolejne plotki na temat Wiedźmina 3 na Switcha!

  Mimo tego, że Nintendo nadal nie jest u nas równie popularne co konsole Sony i Microsoftu to temat Wiedźmina 3 na Switcha wzbudza żarliwe dyskusje. CD Projekt Red jeszcze nie tak dawno temu otwarcie mówił o braku planów wydawniczych związanych z Nintendo. Coraz więcej informacji wskazuje jednak na zmianę ich podejścia. Zacznijmy jednak od początku.

 • Recenzja Shakedown: Hawaii

  Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam grę Shakedown: Hawaii którą stworzyło Vblank Entertainment. Jeśli kojarzycie producenta to powinniście znać ich wcześniejszy tytuł Retro City Rampage. Opisywana dziś gra ukazała się 7 maja 2019 na konsoli Nintendo Switch w wersji cyfrowej i przenosi nas do świata, w którym „legalne” interesy na zapleczu ukrywają ciała po nielegalnych zagrywkach. Zapraszamy do recenzji.

 • Mutant Year Zero: Road to Eden zostało opóźnione o miesiąc z powodu DLC

  Na początku maja pisaliśmy o zbliżającej się premierze Mutant Year Zero: Road to Eden, która zaplanowana była na 25 czerwca. Ta data niestety uległa zmianie.

 • W Nintendo eShop pojawił się American Fugitive

  Gra jest klasycznym sandboxem wypełnionym akcją w nowoczesnym wydaniu. W hrabstwie Redrock gracz wcieli się w Willa Rileya osadzonego niesłusznie w więzieniu. Bohater jednak nie zabił swojego ojca i to jest motorem gry – ucieczka z więzienia w celu odnalezienia prawdziwego sprawcy.

 • Recenzja Yooka-Laylee

  Yooka-Laylee ukazało się na konsoli Nintendo Switch 14 grudnia 2017 roku i stworzone zostało przez Playtonic Games (osoby, które kiedyś tworzyły w Rare takie tytuły jak: Banjo Kazooie i gry z serii Donkey Kong). Dorobek ekipy jest więc wielki. Czy gra o jaszczurce i nietoperzu udała się? Jak się prezentuje i czy warto w nią zagrać dowiedzie się z tej recenzji.

 • Super Mario Maker 2 Direct

  Nintendo ogłosiło Super Mario Maker 2 Direct, czyli 15-minutową prezentację wypełnioną informacjami na temat nadchodzącej gry Super Mario Maker 2 na Nintendo Switch.

 • Dziś premiera Redout

  Jeśli jesteście spragnieni futurystycznych, szybkich wyścigów, to Redout jest dla Was. Gra dostępna jest od dziś 14.05.2019 w Nintendo eShop.

 • Nadjeżdża Team Sonic Racing

  Już niedługo premiera Team Sonic Racing, za które odpowiada Sumo Digital. Niebieski jeż ponownie zasiądzie za kierownicą szybkich pojazdów i stanie do rywalizacji drużynowej na ciekawych, kolorowych, pełnych przeszkód i dopałek trasach.

 • Go Digital! – wyprzedaż cyfrowych gier w Nintendo eShop

  Przez najbliższe dwa tygodnie do 23 maja, w cyfrowym sklepie Nintendo eShop można taniej kupić ciekawe tytuły. Obniżka dotyczy ponad 130 pozycji z katalogu, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.