Nintendo Switch

 • A Hat in Time wreszcie z datą premiery na Nintendo Switch!

  Kolejna świetna platformówka zostanie wydana w niedługim czasie na konsoli Nintendo. Mowa o A Hat in Time, które ukazało się w grudniu 2017 roku na PlayStation, Xboxa oraz PC, a dopiero teraz podano datę premiery na Nintendo. Grę zapowiedziano dla Switcha w kwietniu tego roku ale konkretnych informacji wtedy nie podano.

 • Indie World – prezentacja gier niezależnych

  Już w ten poniedziałek odbędzie się Indie World, czyli prezentacja gier niezależnych, które na Nintendo Switch ukażą się wkrótce.

 • ASTRAL CHAIN

  Pod koniec sierpnia na Nintendo Switch wydana zostanie nowa gra akcji od PlatinumGames Inc.. Twórcy Bayonetty tym razem pozwolą wcielić się graczom w jednostki policji od zadań specjalnych, która ma zwalczyć zagrożenie ze strony tak zwanych „chimer”.

 • Polskie gry na Nintendo: Jet Kave Adventure

  Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam grę krakowskiego studia 7Levels, która zmierza na Nintendo Switch. Jet Kave Adventure to platformówka 2,5D dla jednego gracza osadzona w realiach epoki kamienia łupanego.

 • Game Trials – nowy program Nintendo na wypróbowanie gier

  W dniach 7-13 sierpnia 2019 członkowie usługi Nintendo Switch Online będą mogli zagrać w Mario Tennis Aces za darmo. Nintendo ogłosiło nowy program Game Trials na wypróbowanie gier.

 • Poznajcie Lucky’iego

  New Super Lucky’s Tale to platformówka 3D, która ukaże się jeszcze w tym roku na Nintendo Switch. Dziś zaprezentowano nowy trailer „Meet Lucky!” i jednocześnie podano datę premiery.

 • Nowy trailer Yooka-Laylee and the Impossible Lair

  Dziś zaprezentowano nowy trailer Yooka-Laylee and the Impossible Lair. Platformówka 2D ukaże się jeszcze w tym roku na Nintendo Switch. Zobaczcie jak ten tytuł się prezentuje.

 • W Halloween zagramy w Luigi’s Mansion 3

  Dziś Nintendo podało datę premiery Luigi’s Mansion 3, które ukaże się 31 października 2019 na konsoli Nintendo Switch. Ustalona data świetnie nawiązuje do Halloween, gdyż gra będzie pełna duchów.

 • Plotki okazały się prawdą oto Nintendo Switch Lite.

  Przed E3 2019 Nintendo informowało, że nie planuje żadnych zapowiedzi sprzętowych podczas targów. Niecały miesiąc później ogłoszono nową konsolę z rodziny Nintendo Switch… oto Nintendo Switch Lite.

 • The Legend of Zelda: Link’s Awakening

  Podczas E3 2019 Nintendo ujawniło sporo informacji z odświeżonej gry The Legend of Zelda: Link’s Awakening, która premierę będzie miała na Nintendo Switch20 września 2019. Oryginalne wydanie Link’s Awakening na konsoli Game Boy ukazało się 26 lat temu.

 • Za tydzień rusza Albion 4 ogólnoeuropejski turniej Super Smash Bros.

  Już za tydzień w dniach 6-7 lipca 2019 rusza jeden z największych, jeśli nie największy, europejskich turniejów Super Smash Bros zatytułowany Albion 4. Odbywać będzie się on na londyńskim The Emirates Stadium. Na wydarzeniu zapowiedziało swoją obecność blisko tysiąc graczy z całej europy. Nie zabraknie też Polaków!

 • Nintendo Direct – E3 2019

  Dziś, we wtorek 11 czerwca 2019 o godzinie 18:00 odbędzie się 40 minutowa prezentacja Nintendo na targach E3 z Los Angeles. Poznamy szczegóły zapowiedzianych produkcji, daty wydania i może jakieś niespodzianki dla Nintendo Switch.

 • Super Mario Maker 2 – podsumowanie

  Jest czerwiec, więc czas na podsumowanie jednego z najgorętszych tytułów tego roku. Super Mario Maker 2 na Nintendo Switch ukaże się 28 czerwca 2019. Na ostatniej prezentacji Super Mario Maker 2 Direct w maju ujawniono wiele na temat tej gry, a w mijających tygodniach wiele jeszcze dopowiedziano.

 • Już dziś o godzinie 20:00 rozpoczną się turnieje Nintendo przed E3

  Transmisje na żywo będzie można oglądać prosto z Los Angeles na całym świecie.

 • Crash Team Racing Nitro-Fueled wkrótce na Nintendo Switch

  Nintendo pokazało trailer Crash Team Racing Nitro-Fueled dotyczący bonusowej zawartości dla zakupów przedpremierowych. Gra dostępna będzie na Nintendo Switch od 21 czerwca 2019.

 • Yooka-Laylee and the Impossible Lair – nowa gra Playtonic Games

  Dziś zapowiedziano nową grę w świecie Yooka-Laylee. Twórcy przygotowali platformówkę 2D. W grze przemierzymy urokliwe i wymagające poziomy dopakowane przedmiotami do zbierania, z ruchomym otoczeniem przeszkadzającym ich pokonanie i grupami złoczyńców, z którymi stoczymy walki. Do rozwiązania będzie też sporo zagadek, a także plansze 3D z rzutem izometrycznym.