Nintendo Switch

 • Nintendo ogłosiło, Super Mario Maker 2 zostanie wydany 28 czerwca

  Ogłoszenie daty wydania Super Mario Maker 2 na Nintendo Switch było tylko kwestią czasu. Wczoraj w godzinach nocnych Nintendo za pośrednictwem swojego brytyjskiego profilu YouTube zaprezentowało zwiastun zawierający datę premiery tej długo wyczekiwanej gry.

 • WYZWANIE #6 / WIOSNA / Mario + Rabbids: Kingdom Battle


  Wiosenne zawody społecznościowych Mario + Rabbids Kingdom Battle kończą się. Ostatnie wyzwanie (i jeśli jeszcze nie ukończyliście wcześniejszych) trzeba zaliczyć do 30 kwietnia. Liczymy na to, że będziecie najlepsi !

 • BOXBOY! + BOXGIRL! – Demo i cena

  Od dziś dostępne jest demo gry BOXBOY! + BOXGIRL!, która swoją premierę będzie miała w przyszłym tygodniu. Możecie już dziś sprawdzić kilka poziomów solo lub grając z kimś w trybie współpracy.

 • WYZWANIE #5 / WIOSNA / Mario + Rabbids: Kingdom Battle


  Przedostatnie wyzwanie w wiosennych zawodach społecznościowych Mario + Rabbids Kingdom Battle już trwa – czas się z nim zmierzyć !

 • Aktualizacja Super Smash Bros. Ultimate do wersji 3.0

  Wielu fanów Super Smash Bros. Ultimate z niecierpliwością wyczekuje pojawiania się aktualizacji 3.0, której główną częścią ma być nowa postać Jockera z Persony 5. No i się doczekaliśmy! Wczoraj w późnych godzinach nocnych na YouTube pojawiła się prezentacja zmian nadchodzących wraz z patchem, którego będzie można pobrać już dziś 17 kwietnia.

 • Qbby powraca w czwartej części na Nintendo Switch

  Na hybrydowej konsoli Nintendo Switch 26 kwietnia ukaże się BOXBOY!+BOXGIRL! Tytuł to bezpośrednia kontynuacja trylogii, która zadebiutowała na Nintendo 3DS.

 • WYZWANIE #4 / WIOSNA / Mario + Rabbids: Kingdom Battle


  Zbliżamy się do końca sezonu wiosennego w zawodach społecznościowych Mario + Rabbids Kingdom Battle. Czwarte już wyzwanie przypomina o tym, że połowa zadań za nami. Jeszcze macie szanse na wygraną!

 • BOX align – wkrótce na Nintendo Switch

  Dziś chciałbym pokazać Wam tytuł, który zaciekawił mnie gdy przeglądałem zakładkę Coming Soon w cyfrowym sklepie Nintendo eShop. Tym razem w nadciągających premierach na dłużej zatrzymałem się nad BOX align, które za kilka dni będzie dostępne na Nintendo Switch.

 • WYZWANIE #3 / WIOSNA / Mario + Rabbids: Kingdom Battle

  Wczoraj pojawiło się kolejne wyzwanie w rozgrywkach wiosennych w zawodach społecznościowych Mario + Rabbids Kingdom Battle. Śpieszymy więc z informacjami na temat trzeciego już zadania. Trzeba je ukończyć w jednej turze określoną grupą postaci. Bawcie się !

 • Yooka-Laylee otrzymało pogorszenie grafiki 64-Bit.

  Playtonic Games dziś zaprezentowało downgrade do gry Yooka-Laylee. Zaplanowane pogorszenie grafiki to 64-Bit Tonic, który sprawi, że tytuł będzie prezentował się jak gry z Nintendo 64 dwadzieścia lat temu.

 • WYZWANIE #2 / WIOSNA / Mario + Rabbids: Kingdom Battle


  Dziś według planu przedstawiono kolejne wyzwanie w rozgrywkach wiosennych w zawodach społecznościowych Mario + Rabbids Kingdom Battle. Ukończyliście już pierwsze wyzwanie? Jesteście gotowi na kolejne? Oto one

 • Nintendo LABO Toy-Con 04: VR Kit

  Dosyć niedawno Nintendo zaprezentowało nowy, czwarty już zestaw Nintendo LaboVR Kit, który przeniesie młodszych i ciągle „młodych duchem” graczy w nowe doświadczenie. Z kartonowych zestawów modeli do samodzielnego złożenia będzie można zbudować własne gogle VR, a także inne kompatybilne z nimi urządzenia.

 • Pierwszy gameplay z Cuphead na Nintendo Switch

  Od dawna pojawiały się głosy, że Cuphead idealnie wpasowywałby się w hybrydową koncepcję Switcha i tak na ostatniej prezentacji Nindies życzenia graczy zaczęły nabierać realnych kształtów. Ekipa z GameXplain miała okazje sprawdzić tą wyjątkową grę w trybie handheldowym oto gameplay i kilka ujawnionych szczegółów.

 • Kompletne podsumowanie wiosennej prezentacji Nintendo Switch Nindies

  Hybrydowa konsola Nintendo stała się bardzo szybko platformą obowiązkową u wielu deweloperów niezależnych. Wczorajsza wiosenna prezentacja Nindies pokazała, że zainteresowanie tworzeniem ciekawych gier na Switcha nie maleje.

 • Wiosenna prezentacja Nindies już w najbliższą środę

  Wiosenna prezentacja Nindies Showcase odbędzie się już w najbliższą środę! Tak więc 20 marca o 17:00 przygotujcie sobie 30 minut wolnego czasu na zapoznanie się z najciekawszymi tytułami pochodzącymi od developerów niezależnych.

 • Wiosenne Zawody społecznościowe Mario + Rabbids: Kingdom Battle i Wyzwanie #1

  No i szaleństwo zaczęło się na nowo. Po rozgrywkach zimowych przyszedł czas na wiosenne zmagania. Tym razem do rozegrania jest aż 6 wyzwań…