Ring Fit Adventure

Ring Fit Adventure

Nintendo ponownie zaprasza do ćwiczeń przed telewizorem. W nowej grze Ring Fit Adventure, która ukaże się 18.10.2019 wraz ze specjalnymi akcesoriami (ringiem – do którego przypina się Joy-Con, a także z opaską na nogę) wyruszymy w przygodę wypełnioną ćwiczeniami.

Nintendo już kiedyś stworzyło zestawy gier ruchowych dla konsol Wii oraz Wii U. Różne gry z serii Wii Sport oraz Wii Fit odniosły ogromny sukces bawiąc ćwiczeniami przed telewizorami. Czy tym razem też się uda?

Nowe akcesoria dla Nintendo Switch to Ring-Con i Leg-Strap, które precyzyjnie przeniosą nasze ruchy z ćwiczeń do gry.

W trybie przygody będziemy mogli pokonać przeciwników atakami z ponad 60 ćwiczeń wykonywanych przed telewizorem. W grze zobaczymy ponad 100 poziomów w 20 światach.

Ring Fit Adventure pozwoli także na rywalizację w 12 mini gierkach.

Ring-Con – nowe akcesorium można także zabrać z podłączonym Joy-Conem bez stacji bazowej Nintendo Switch gdziekolwiek zechcemy. Można tak ćwiczyć w pracy lub w parku. Wykonując rozciągnięcia i uciski na ringu po powrocie do domu można przesłać do konsoli wykonywane ćwiczenia. Dostajemy więc akcesorium, które pozwoli na pracę mięśni poza grą… ale dzięki temu można zgarnąć nagrody w grze po synchronizacji ruchów.

W grze standardowo dla takich produkcji zawarte będą mini gry opierające się na ćwiczeniach, zadaniach siłowych i na czas, a także pozycje z yogi.

Poniżej prezentujemy kilka filmików promujących nadchodzący tytuł.

https://www.youtube.com/watch?v=3a0ujDPtaM8
https://www.youtube.com/watch?v=_-1_bfox4gI
https://www.youtube.com/watch?v=kTwvfjFdf-Q
https://www.youtube.com/watch?v=hIQpfnWlLiE

Czy jesteście zainteresowani Ring Fit Adventure? Zaczął się chłodny okres, jeśli chodzi o pogodę. Warto więc poruszać się i „przezimować” ten czas rozgrzewając się ćwicząc przed telewizorem i świetnie się przy tym bawiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *