Cena Nintendo Switch

Przypuszczalna cena Nintendo Switch ujawniona

Kanadyjski odział międzynarodowej sieci sklepów z zabawkami i nie tylko Toys’R’Us zamieścił na swojej stronie kartę produktu dla Nintendo Switch. Now akonsola wielkiego N ma u nich kosztować 329,99 dolarów kanadyjskich co daje równowartość ok. 225 euro lub ok. 244 dolarów amerykańskich. Kolejne informacje na temat ceny konsoli spływają z Wielkiej Brytanii, Let’s Play Video Games powołując się na swoje kontakty w sieci sklepów GAME podaje, że podstawowa wersja konsoli ma kosztować 199,99 funtów. Bogatszy zestaw z grą i dodatkową pamięcią ma kosztować 249,99 a kontroler 39,99 funtów.

Przeliczając podane kwoty na złotówki otrzymujemy kwotę około 1000 polskich złotych. Co daje dużo przystępniejszą kwotę w porównaniu do konsol Sony i Microsoftu. Należy jednak pamiętać, że podane kwoty nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone przez Nintendo. Wszystko wyjaśni się po nowym roku.

Dokładne i potwierdzone informacje na temat ceny Switch’a uzyskamy już w styczniu na konferencji podczas której zaprezentowane zostaną również pierwsze tytuły w które przyjdzie nam zagrać. Sprzedaż konsoli rozpocznie się w marcu, dokładnej daty jeszcze nie znamy.

One comment on “Przypuszczalna cena Nintendo Switch ujawniona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *