Leniwe Poniedziałki

Przyjazne Serniki w Leniwych Poniedziałkach z Mario Kart 8: Deluxe

Dzisiejsza nazwa Leniwych Poniedziałków będzie podwójna, ponieważ 30.07 obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Sernika oraz Międzynarodowy Dzień Przyjaźni.

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Sernik zaczął swoją historię już w starożytnej Grecji, podawany był on dla zwycięzców olimpijskich. Ostatecznie do Polski trafił najprawdopodobniej w XVII wieku, kiedy Jan III Sobieski wracał z bitwy pod Wiedniem, dlatego taki sernik nazwano wiedeńskim. Znamy wiele rodzajów serników, np. kaszubski, krakowski, Isaura, puszysty, Mocca, jednak największym dylematem jest… z rodzynkami czy bez? 🙂

Przyjaźń można tłumaczyć jako wzajemny szacunek, pomoc, wsparcie nie tylko wśród osób, ale także między kulturami i krajami. Międzynarodowy Dzień Przyjaźni i Koleżeństwa ustanowił ONZ w 2011 roku w dwusetną rocznicę Paragwaju, mimo że historia święta sięga już lat trzydziestych XX wieku.
Dlatego zapraszamy wszystkich na Przyjazne Serniki w Leniwych Poniedziałkach w Mario Kart 8: Deluxe.
Grę zaczynamy tradycyjnie o godzinie 21:00, a o trybie rozgrywki decydują sami zainteresowani w poniższej ankiecie.

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 
Tryb na Leniwe Poniedziałki 29 lipca:
  • 100cc (34%, 12)
  • Random Battle (34%, 12)
  • 200cc (23%, 8)
  • Mirror (9%, 3)
Loading ... Loading ...

 

Dzisiejsze Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe są też doskonałą okazją na wypróbowanie nowego pojazdu dodanego do gry w ostatniej aktualizacji. Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia wieczorem i powodzenia na trasie!

One comment on “Przyjazne Serniki w Leniwych Poniedziałkach z Mario Kart 8: Deluxe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *