Nintendo Switch Praga

AKTUALIZACJA – Przedpremierowy pokaz Nintendo Switch w Pradze

Chciałbyś zapoznać się z Nintendo Switch jeszcze przed premierą 3 marca? Nadarza się ku temu świetna okazja! Dystrybutor Nintendo Polska już w sobotę 25 lutego zaprasza do czeskiej Pragi na otwarty pokaz przedpremierowy najnowszej konsoli wielkiego N. Przygotowano 30 stanowisk na których będzie można sprawdzić nadchodzące tytuły.

Nie ujawniono jeszcze dalszych szczegółów wiadomo jedynie, że impreza odbędzie się 25 lutego w Kongresové Centrum Praha. Więcej informacji ma pojawić się wkrótce na Facebooku. Wybieracie się?

Aktualizacja:

Otwarty Nintendo Switch pre-launch event odbędzie się 25 lutego w Kongresowym Centrum w Pradze w sali Panorama (1 piętro) od 9:00 do 19:00. Dzięki tej akcji masz jedyną szansę wypróbować Nintendo Switch przed premierą.
Na evencie będzie do dyspozycji 30 konsol Nintendo Switch, na których będzie możliwość wypróbowania następujących gier:

1-2-Switch
ARMS
Just Dance 2017
Mario Kart 8 Deluxe
Snipperclips
Splatoon 2
Super Bomberman S
The Legend of Zelda Breath of the Wild

Jeśli chcesz wziąć udział w pre-launch evencie, daj nam znać potwierdzając udział w wydarzeniu facebookowym. Proszę wziąć pod uwagę, że w sali może być jednocześnie określona liczba osób i może pojawić się kolejka oczekujących na wejście.Dystrybutor Nintendo Polska

Wygląda na to, że wejście na imprezę będzie bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *