Leniwe Poniedziałki

Promocyjne Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Za nami Black Friday/Czarny Piątek dzień promocji i szaleństwa zakupowego zapoczątkowany przez amerykańskie supermarkety. Dziś dzień wyprzedaży w sklepach internetowych Cyber Monday znany w Polsce jako Cyfrowy Poniedziałek, który stał się przedłużeniem piątkowych wyprzedaży. Na eShopie pojawiło się wiele promocji na produkty Nintendo. Wszystkich zainteresowanych świetnymi okazjami odsyłamy do naszego poradnika opisującego jak kupować na eShoie w innych regionach oraz do sklepu internetowego tarGROwisko w którym to znajdziecie gry i konsole w najlepszych cenach.

Turniej Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch

Z okazji Cyfrowego Poniedziałku zapraszamy was na Promocyjne Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. Startujemy jak zawsze o 20:00, a o trybie rozgrywki decydują sami gracze w ankiecie zamieszczonej na Discordzie na kanale #ogłoszeniaparafialne.

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 

Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia na trasie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *