Nintendo Switch Super Mario Maker 2

Potężna aktualizacja Super Mario Maker 2

Potężna aktualizacja Super Mario Maker 2 ukaże się już (jutro) 22 kwietnia. Najistotniejszą zmianą jest tryb World Maker, który umożliwi tworzenie własnych map światów znanych z Super Mario World. Wprowadzone zostanie również wiele elementów rozgrywki znanych z Super Mario Bros. 2.

Aktualizacja wprowadza również Frog Suit z Super Mario Bros. 3, Power Ballon z Super Mario World, Super Acorn z New Super Mario Bros. U oraz Boomerang Flower z Super Mario 3D Land. Dodano również boxy i maski, które będą dostępne tylko na poziomach w stylu Super Mario 3D World.

To jeszcze nie koniec, pojawią się nowi przeciwnicy Koopalingi, Phanto i różne wersje Mechakoopa. Wspominany tryb World Maker umożliwi tworzenie światów łączących ze sobą stworzone poziomy w jeden ciąg. Światy będzie można oczywiście udostępniać innym graczom Super Mario Maker 2 aby ci mogli zmierzyć się z twoja wizją.

Jeśli szukacie ekipy do wspólnej gry w Super Mario Maker 2 lub inne gry na platformy Nintendo zapraszamy na Discorda. Udanej zabawy!

One comment on “Potężna aktualizacja Super Mario Maker 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *