Polskie gry na Nintendo: Jet Kave Adventure

Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam grę krakowskiego studia 7Levels, która zmierza na Nintendo Switch. Jet Kave Adventure to platformówka 2,5D dla jednego gracza osadzona w realiach epoki kamienia łupanego.

W grze bohaterem jest Kave, wódz plemienia wygnany przez własnych ludzi. Ów protagonista znajduje jetpack i w swojej przygodzie dzięki kosmicznej technologii jako jedyny jaskiniowiec ma szansę pokonać wrogiego obcego, którego statek rozbił się nieopodal.

Kave musi uratować rodzinną wyspę i udowodnić swoją wartość plemieniu, które go wygnało.

Jet Kave Adventure jest grą akcji, wypełnioną emocjonującymi walkami z bossami oraz pomysłowymi sekretami. Tytuł ciekawie łączy też epokę kamienia łupanego z science-fiction. W grze wzlecimy ponad rozpadliny, będziemy przebijać się przez skały i okładać maczugą wrogów. Do tego dojdzie posługiwanie się najróżniejszymi przedmiotami, aby opanować do perfekcji odrzutową rozgrywkę i powstrzymać pozaziemskie zagrożenie.

Tytuł zaoferuje 36 barwnych poziomów, 30 rodzajów wrogów, oraz sekwencje latane i oczywiście platformowe. Jak to w tym gatunku, będzie też zbieranie przedmiotów potrzebnych do ulepszenia sprzętu.

Strona gry: www.7lvls.com/jetkave

A teraz przyznajcie szczerze, czy gra nie przypomina trochę Donkey Kong Country Returns? Tropikalne klimaty podobne są do tych prehistorycznych, a latanie na jetpacku przypomina sekcje na odrzutowej beczce. Ja jestem na tak, bo wyczuwam tu coś fajnego… to kiedy premiera? … Wkrótce.

P.S.
Krakowskie studio 7Levels już wypuściło na Nintendo Switch kilka gier: Castle of Heart, Golf Peaks oraz Warplanes: WW2 Dogfight. Graliście w którąś z nich?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *