Polskie gry na Nintendo: Astro Bears Party

Miałem okazję przetestować przedpremierowo grę Astro Bears Party stworzoną przez polskie studio QubicGames. Jak sama nazwa wskazuje jest to pozycja przeznaczona do zabawy w większym gronie znajomych. Rozgrywka w „miśki” jest multiplayerową wariacją na temat nieśmiertelnego Snake’a. Nie możemy wejść w ślad pozostawiany przez nas samych lub naszych oponentów. Urozmaiceniem dla tej klasycznej koncepcji jest kulisty kształt map. Dodatkowo możemy przeskakiwać przez przeszkody i przyspieszać, aby szybciej zajmować teren.

 

 

W zabawie może wziąć udział do czterech graczy, którzy mogą wybierać z takiej samej ilości miśków różniących się parametrami. Do dyspozycji mamy trzy wielkości map-planet i 4 progi punktów do zdobycia. Twórcy nie zapomnieli też o trybie dla jednego gracza, gdzie przyjdzie nam zapolować na uciekające przed nami rakietowe ryby.

 

 

Graficznie gra prezentuje się dość przyjemnie, ładne modele miśków i tekstury wszystko jest starannie wykonane. Udźwiękowienie jest poprawne choć przypuszczam, że przy dłuższych posiedzeniach motyw muzyczny stanie się irytujący. Gra obsługuje HD Rumble i… to w zasadzie na tyle.

 

 

Astro Bears Party ma predyspozycję do zrobienia furory na imprezach zakrapianych alkoholem, niestety tym co najbardziej kuleje w pozycji polaków jest zawartość, a w zasadzie jej brak. Trzy wielkości planet, różne progi punktowe i zróżnicowane miśki to trochę za mało, aby zatrzymać na dłużej. Nawet w przypadku solidnie podpitych fanów elektronicznej rozrywki.
Gra się w to fajnie, ale brakuje tu trochę „mięska”.

Dziękuję Bartkowi z QubicGames za udostępnienie gry do testów. Wspierajmy polskie produkcje!

  • 7.5/10
    Grywalność - 7.5/10
  • 5/10
    Grafika - 5/10
  • 5/10
    Dźwięk - 5/10
5.8/10

Astro Bears Party

Ma predyspozycję do zrobienia furory na imprezach zakrapianych alkoholem, niestety brakuje tu trochę „mięska”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *