Polskie gry na Nintendo: Astro Bears Party

Miałem okazję przetestować przedpremierowo grę Astro Bears Party stworzoną przez polskie studio QubicGames. Jak sama nazwa wskazuje jest to pozycja przeznaczona do zabawy w większym gronie znajomych. Rozgrywka w „miśki” jest multiplayerową wariacją na temat nieśmiertelnego Snake’a. Nie możemy wejść w ślad pozostawiany przez nas samych lub naszych oponentów. Urozmaiceniem dla tej klasycznej koncepcji jest kulisty kształt map. Dodatkowo możemy przeskakiwać przez przeszkody i przyspieszać, aby szybciej zajmować teren.

 

 

W zabawie może wziąć udział do czterech graczy, którzy mogą wybierać z takiej samej ilości miśków różniących się parametrami. Do dyspozycji mamy trzy wielkości map-planet i 4 progi punktów do zdobycia. Twórcy nie zapomnieli też o trybie dla jednego gracza, gdzie przyjdzie nam zapolować na uciekające przed nami rakietowe ryby.

 

 

Graficznie gra prezentuje się dość przyjemnie, ładne modele miśków i tekstury wszystko jest starannie wykonane. Udźwiękowienie jest poprawne choć przypuszczam, że przy dłuższych posiedzeniach motyw muzyczny stanie się irytujący. Gra obsługuje HD Rumble i… to w zasadzie na tyle.

 

 

Astro Bears Party ma predyspozycję do zrobienia furory na imprezach zakrapianych alkoholem, niestety tym co najbardziej kuleje w pozycji polaków jest zawartość, a w zasadzie jej brak. Trzy wielkości planet, różne progi punktowe i zróżnicowane miśki to trochę za mało, aby zatrzymać na dłużej. Nawet w przypadku solidnie podpitych fanów elektronicznej rozrywki.
Gra się w to fajnie, ale brakuje tu trochę „mięska”.

Dziękuję Bartkowi z QubicGames za udostępnienie gry do testów. Wspierajmy polskie produkcje!

  • 7.5/10
    Grywalność - 7.5/10
  • 5/10
    Grafika - 5/10
  • 5/10
    Dźwięk - 5/10
5.8/10

Astro Bears Party

Ma predyspozycję do zrobienia furory na imprezach zakrapianych alkoholem, niestety brakuje tu trochę „mięska”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *