Polski serwer Discord dla graczy Nintendo

Discord Chat for Gamers Jak wszyscy wiemy aplikacja do komunikacji głosowej przygotowana przez Nintendo nie zachwyca swoją użytecznością. Co z tego, że można za jej pomocą pogadać podczas gry jeśli nie ma jak na te granie się umówić, wysłać prywatnej wiadomości albo śmiesznego filmiku? Na szczęście są alternatywy, obecnie najciekawszą i zarazem chyba najpopularniejszą jest Discord.

Czym jest Discord?

Discord to darmowa aplikacja dedykowana specjalnie nam graczom. Umożliwia ona rozmowy tekstowe i głosowe, wysyłanie prywatnych wiadomości, wymienianie się filmikami, zdjęciami i plikami, łatwo integruje się z Twitchem oraz YouTube Gaming. Komunikator możesz zainstalować na swoim telefonie z Androidem lub iOS, komputerze pod kontrolą sytemu Windows, Linux, OSX możesz też po prostu otworzyć go w przeglądarce internetowej. Z racji na mobilność Switcha i 3DSa najwygodniej jest jednak korzystać z aplikacji na telefonie.

Discord Pobierz z Google PlayDiscord Pobierz w App Store

Do korzystania z usług Discorda konieczne jest posiadanie konta. Można założyć je bezpośrednio w aplikacji, albo przez przeglądarkę na stronie DiscordApp.com. Rejestracja nie wymaga podawania żadnych szczegółowych danych jedynie e-mail i hasło.

Jak dołączyć?

Aby dołączyć do największego polskiego Discorda dla graczy Nintendo wystarczy jeden klik w zaproszenie. Zaproszenie to nigdy nie wygasa możesz podesłać adres swoim znajomym. I to byłoby na tyle do usłyszenia na Discordzie.

Dołącz do Discorda!

https://discord.gg/GcHCRYz