Goomcast

Nintendo Direct Mini Goomcast #001

Zapraszam na pierwszy odcinek Goomcastu, podcastu omawiającego aktualne wydarzenia ze świata Nintendo, tym razem na tapecie niedawny Direct Mini. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym polskim podcastem poświęconym ściśle tematyce Nintendo.

 

Czym jest podcast?

Podcast to rodzaj internetowej publikacji dźwiękowej w formie cyklicznych odcinków. Przypomina to trochę audycje radiową z tą różnicą, że można odsłuchiwać ją w dowolnym momencie. Istnieje wiele sposobów na słuchanie podcastów można bezpośrednio pobrać plik MP3, dodać kanał RSS do aplikacji podcastowej, korzystać z playera online na stronie internetowej lub słuchać na iTunes.

Skąd taki pomysł?

Pomysłodawcą naszego podcastu jest scrooge, który przy postreetpassowym piwie zaproponował mi współpracę, ja wciągnąłem w to isaaka, który posiada największe doświadczenie w kwestii tego typu audycji. W naszej twórczości chcemy utrzymywać ten luźny klimat dyskusji przy dobrym piwku.

Co dalej?

Mamy już pomysły na kolejne odcinki ale czekamy jeszcze na wasze uwagi, pomysły i propozycje. Planujemy publikować przynajmniej raz wmiesiącu, jednak konkretna częstotliwość zależeć będzie od sytuacji w nintendowym światku.

Do usłyszenia w kolejnych Goomcastach!

7 comments on “Nintendo Direct Mini Goomcast #001

  1. insane o

    Panowie , pomysł super, ale macie tyle „energii” w głosie, że zaraz usnę. Zróbcie 30min z bardziej zwięzłą treścią i energicznie..

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *