Leniwe Poniedziałki

Pocztowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Poczty i Znaczka Pocztowego oraz Międzynarodowy Dzień Pisania Listów. Pierwsze święto powstało aby upamiętnić powołanie do życia Światowy Związek Pocztowy. Uchwalono je w 1969 roku na kongresie tej organizacji w Tokio. Jest to okres w którym poczty na całym świecie wprowadzają nowe produkty oraz honorują najlepszych pracowników. Drugie święto w obecnej formie ma za zadanie zachęcić ludzi do powrotu do tradycyjnych metod komunikacji pisanej, które w czasach mediów społecznościowych odchodzą w zapomnienie.

 

Kurier vs Paczkomat

 

Z okazji dzisiejszych pocztowych świąt zapraszamy was na Pocztowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch, tym razem w odrobinę zmienionej formule. Tym razem wypróbujemy funkcjonalność teamów. Na wzór spaltfestów znanych ze Spaltoona gracze będą mogli opowiedzieć się za jedną z opcji czerwony team to zwolennicy usług kurierskich, a niebiescy paczkomatów.

Pozostałe zasady nie ulegną zmianom, jak zawsze zaczynamy o 21:00, kończymy o 23:00, a o trybie rozgrywki decydują sami gracze w ankiecie zamieszczonej na Goombowym Discordzie.

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 

 

Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia wieczorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *