New Super Mario Bros.U Deluxe

Plotki zostały potwierdzone – New Super Mario Bros. U Deluxe.

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o prze-portowaniu kolejnej gry z Nintendo Wii U. Tym razem padło na dwuwymiarowego Mario.

Gra, która ukaże się na hybrydowego Switch’a nosi tytuł New Super Mario Bros. U Deluxe

Tytuł pierwotnie ukazał się w 2012 roku, a w kolejnym 2013 wydano dodatek New Super Luigi U (sprzedawany osobno na płycie, cyfrowo, a także w zestawie z NSMB.U). Wszyscy, którzy nie mieli okazji zagrać w te produkcje będą mieli szansę zapoznać się z nimi już niedługo.

Wersja Deluxe na Nintendo Switch wydana zostanie 11 stycznia 2019r i będzie zawierała wszystkie 164 poziomy z obu gier z Nnintendo Wii U. Ponadto pojawią się nowe postacie: Nabbit (grywalny był w NSLU) i zupełnie nowa Toadette, której Power Up’em jest transformacja w Peachette ze specjalnymi zdolnościami podwójnego skoku.

New Super Mario Bros. U to świetny tytuł przedstawiający przygody Mario w 2D, w HD. Gra jest rewelacyjna i jej nowe wydanie na nowszy system na pewno pozwoli większemu gronu odbiorców zapoznać się z tą przygodą.

Szczególnie polecam tę produkcję miłośnikom wspólnego grania przy jednej konsoli. W New Super Mario Bros. U Deluxe będzie można dzielić się Joy-Con’ami i grać nawet do 4 osób – tym razem gdziekolwiek i kiedykolwiek.

      

 

* New Super Mario Bros. U sprzedał się w łącznej ilości 5,61 miliona egzemplarzy, a New Super Luigi U osiągnął sprzedaż na poziomie 2,42 miliona sztuk (dane z VGChartz). Dla porównania wcześniejszą część New Super Mario Bros. Wii nabyło 28,5 miliona graczy. Szacuje, że nowa wersja pokona wynik z konsoli Wii U, ale nie przebije rekordu z Wii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *