Plotki okazały się prawdą oto Nintendo Switch Lite.

Przed E3 2019 Nintendo informowało, że nie planuje żadnych zapowiedzi sprzętowych podczas targów. Niecały miesiąc później ogłoszono nową konsolę z rodziny Nintendo Switch… oto Nintendo Switch Lite.

https://www.youtube.com/watch?v=jZOPC6J4fAA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3CHK21t-ygS7oCMB6oCJAerEgc64aUknyemujnzvH-QsCl3SLCV96yoiI

Nowa konsola ukaże się w sprzedaży 20 września 2019 i będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych (przewidziana też jest wersja Pokemon Sword/Shield)

Nintendo Switch Lite dedykowany jest do gry przenośnej. Nowa konsola skierowana jest do graczy przemieszczających się / podróżujących i została odchudzona, oraz ma zintegrowane kontrolery (nie można ich odpinać).

Nintendo Switch Lite wspiera całe oprogramowanie z Nintendo Switch, które obsługuje tryb handheld. Konsola jest świetna dla ludzi, którzy spędzają dużo czasu na zewnątrz, a także i dla tych, którzy grają online lub lokalnie bezprzewodowo ze znajomymi i nie używają do tego telewizora, tylko kilku konsol.

Najnowszy Switch Lite dedykowany dla trybu handheld nie posiada podłączenia do telewizora i stacji dokującej, nie ma też stopki z tyłu, która pozwalała grać w trybie tabletop i będzie trochę mniejszy.

Jeśli planujecie zakup swojego pierwszego lub drugiego Switcha, zobaczcie infografikę, która może podpowiedzieć jaką konsolę wybrać do waszego stylu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Nintendo UK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *