Super Smash Bros Switch

Piąta odsłona Super Smash Bros jeszcze w tym roku

Niewątpliwie największym newsem wczorajszego Nintendo Direct była zapowiedź całkowicie nowej odsłony Super Smash Bros przygotowanej specjalnie na Nintendo Switch. Wiele osób ma wątpliwości czy aby na pewno jest to nowa odsłona gry, a nie kolejny port z Wii U. Wszystko jednak wskazuje na to, że będzie to nowa gra. Legendarny wręcz Masahiro Sakurai potwierdził na swoim Twiterze, że pracuje nad nową odsłoną. Gdybyśmy mieli do czynienia ze zwykłym portem nie byłoby konieczności angażowania tak znanej postaci.

Na zwiastunie możemy też zauważyć informacje o głównym developerze, będzie nim HAL Laboratory, Inc.. Odpowiadają oni za wiele rewelacyjnych gier na konsole Nintendo w tym za Super Smash Bros. Melee na GameCube, który to przez wielu do tej pory uważany jest za najlepszą odsłonę serii.

Seria bijatyk Super Smash Bros nie jest u nas w kraju zbyt popularna, jednak w USA i Japonii bije rekordy popularności. Wydanie jej na Switcha może znacząco przyczynić się do powtórzenia gigantycznego sukcesu z zeszłego roku. Oby tak dalej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *