PGA 2015 Nintendo Wii U 3DS

PGA dzień VIPów na stoisku Nintendo

Trzy godziny podróży z Wrocławia do Poznania, dwie godziny powrotu po to aby pozwiedzać Poznań Game Arena przez 1,5 godzimy, oto skrócony opis mojej podróży. Gracze mieli do dyspozycji większość z zapowiedzianych pozycji. Brakowało jednak Star Foxa Zero, który był dostępny na kilku większych imprezach tego typu. Ucieszył bym się również z obecności Project Zero/Fatal Frame: Maiden of Black Water, którego europejska premiera będzie miała miejsce trzydziestego października. Samo stoisko prezentuje się okazale: dużo stanowisk do gier, spory wybór pozycji, ładne hostessy, Mario Kart 8 na wielkim ekranie i solidne nagłośnienie.

Pierwszą grą w jaką zagrałem było Xenoblade Chronicles X z którym wiązałem spore nadzieje mimo swojego braku uwielbienia dla gier RPG. Zacząłem gdzieś od środka dema i nie za bardzo wiedziałem o co chodzi, a czas gonił.
Mario Tennis: Ultra Smash zapowiada się na ciekawą pozycję do pogrania ze znajomymi przy piwku, ale dla jednego gracza pozycja nie wnosi nic ciekawego. Oczywiście może to inaczej wyglądać w pełnej wersji.
Dwoma mocno niedocenionymi pozycjami zdają się być The Legend of Zelda: Tri Force Heroes i Chibi Robo! Zip Lash te pozycje wciągnęły mnie na dłużej

Już jutro (sobota) zapraszam na turniej Mario Kart 8 współorganizowany przez liju.pl. Zapisy już ruszyły, sam turniej zacznie się o 13:00 na scenie Nintendo. Do wygrania puchar, drobne upominki od Nintendo, breloczki liju no i oczywiście sława i chwała.

W sobotę niestety nie będę mógł się zjawić na targach, pojawię się jednak w niedzielę od rana. Poniżej mała galeria z dnia VIPów:

2 comments on “PGA dzień VIPów na stoisku Nintendo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *