Leniwe Poniedziałki

Paliwowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Dziś 3 grudnia temat wyjątkowo na czasie ponieważ obchodzimy bowiem Dzień Naftowca i Gazownika. Mimo spadających cen ropy na świecie paliwo zamiast tanieć to w wielu przypadkach drożeje. Spowodowane jest to nakładaniem większych akcyz na benzynę i olej napędowy. Niezadowolenie społecznie sięga tego stopnia, że we Francji dochodzi do protestów „żółtych kamizelek”, które przeradzają się w zamieszki. Płoną auta, interweniuje policja, są ofiary śmiertelne. Do protestów zaczynają dołączać się kolejne kraje

 

Turniej Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch

 

Zachęcamy do dużo spokojniejszego spędzenia dzisiejszego wieczoru. Granie w Mario Karta 8: Deluxe na konsoli Nintendo Switch bywa emocjonujące ale na pewno nie będzie przy tym ofiar śmiertelnych. Startujemy jak zawsze o 20:00, a o trybie rozgrywki decydują sami gracze w ankiecie zamieszczonej na Goombowym Discordzie na kanale #ogłoszeniaparafialne.

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 

Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia na trasie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *