Paladins na Nintendo Switch

Paladins na Switchu od 12 czerwca

Na liście nadchodzących gier na europejskim eShopie pojawił się długo oczekiwany tytuł Paladins. Gra zawita na konsolę Nintendo Switch już 12 czerwca. Już teraz możecie kupić Paladins Founder’s Pack w cenie 120 zł, darmowa wersja gry pojawi się jeszcze w tym roku. Paladins będzie działać w stałych 60 FPSach oraz będzie umożliwiać grę z graczami z innych platform.

Paladins jest jednym z najpopularniejszych klonów Overwatcha, gra może pochwalić się imponującą ilością graczy przekraczającą już 25 milionów. Swoją popularność zawdzięcza modelowi free-to-play, estetycznemu światu fantasy oraz bogatym możliwościom dostosowania postaci do własnego stylu gry.

Free-to-play

Paladins w podstawowej wersji jest grą całkowicie darmową. Wszystko co ma realny wpływ na rozgrywkę można odblokować zwiększając swój postęp w grze. Dodatki mające poprawić wygląd są dodatkowo płatne.

Wykreuj swój styl gry

Bez względu na twój styl gry powinieneś znaleźć coś dla siebie. Wszystko dzięki systemowi budowy talli, dzięki któremu w ramach jednego bohatera możesz być snajpere, ekspertem od materiałów wybuchowych lub wojakiem z karabinem maszynowym.

Dostosuj swojego bohatera

Starożytna bogini, łowca nagród, pirat, lodowy olbrzym. Możesz być każdym z nich i wieloma innymi zróżnicowanymi postaciami. Dodatkowo każda z tych egzotycznych postaci ma dostępnych wile skórek pozwalających dostosować ci wygląd do twoich własnych preferencji.

Darmowa wersja gry będzie dostępna jeszcze w tym roku Paladins. Dla niecierpliwych utworzono możliwość zakupienia gry we wczesnym dostępnie. Osoby które zdecydują się na zakup gry zaczną zabawę z odblokowanymi wszystkimi postaciami i ich głosami oraz dostana ekskluzywne dodatki wizualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *