Luigi's Mansion 3

Nintendo zachowało się strasznie – czyli: Luigi’s Mansion 3

Podczas ostatniego E3 nasz ulubiony deweloper i wydawca zachował się strasznie nie zapowiadając gier na Nintendo Switch. Japończycy w Los Angeles całą uwagę skupili na swojej flagowej bijatyce zapominając o innych tytułach. Na szczęście po ostatnim Nintendo Direct pojawił się On – Luigi – wystraszony pogromca duchów

O tym, że na Nintendo 3DS wydany zostanie Luigi’s Mansion z Nintendo GameCube wiedzieliśmy już od kilku miesięcy i spodziewaliśmy się nowych informacji na temat tej gry. Niespodziewanym było jednak na początku ostatniego Nintendo Direct pokazanie krótkiej zajawki Luigi’s Mansion 3 (tytuł roboczy), który wyłącznie ukaże się na Nintendo Switch w 2019 roku.

Oryginalny Luigi’s Mansion na Nintendo GameCube wydany został w 2001 roku i przedstawiał historię porwanego Mario w dużej posiadłości opętanej przez duchy. Luigi’s Mansion 2 na Nintendo 3DS z 2013 roku pozwolił już na zwiedzanie kilku rezydencji. Co w takim razie zobaczymy w części trzeciej? Na konkrety musimy jeszcze poczekać, ale nie ma co się bać o jakość tej produkcji. Wizualnie już na zajawce widać, że wykonanie jest zadowalające, a niektórzy porównują grę do tego co zaprezentował graficznie Super Mario Odyssey na Nintendo Switch.

Gry z serii Luigi’s Mansion są dosyć specyficzne ale z dużą dawką humoru. Wystraszony pogromca duchów, który boi się ale musi iść naprzód jest komiczny i bawi w tej niestrasznej produkcji.

Jesteście zainteresowani? Graliście w poprzednie gry?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *