Nintendo LABO Toy-Con 04: VR Kit

Dosyć niedawno Nintendo zaprezentowało nowy, czwarty już zestaw Nintendo LaboVR Kit, który przeniesie młodszych i ciągle „młodych duchem” graczy w nowe doświadczenie. Z kartonowych zestawów modeli do samodzielnego złożenia będzie można zbudować własne gogle VR, a także inne kompatybilne z nimi urządzenia.

Toy-Con 04: VR Kit dostępny będzie od 12 kwietnia 2019

Cena: około 289 zł.


Dostępny będzie też uboższy zestaw z goglami i blasterem za około 149 zł, który można rozbudować dokupując kolejne rozszerzenia (oddzielne modele z kartonu).

Dziś pokazano gry, w które będzie można zagrać i przyznam szczerze – jako mini gierki – jest to dosyć ciekawe.

Zresztą zobaczcie sami ponad siedmiominutowy zwiastun.

Pamiętać należy, że do zabawy potrzebna jest konsola Nintendo Switch, która kompatybilna jest z kartonowymi modelami Nintendo LABO.


Czy mieliście okazję już złożyć wcześniejsze zestawy LABO? Czy podoba Wam się wizja Nintendo na temat VR? Propozycja kartonowych modeli do samodzielnego składania od samego początku skierowana jest do młodszego odbiorcy, ale jest w tym też pewnie jakiś głębszy cel. Zaciekawić i przyzwyczaić do siebie (do Nintendo) młodszych odbiorców. Moim zdaniem najnowszy zestaw jest chyba najciekawszy z punktu widzenia starszego odbiorcy. Pokolenie 30-40 latków ogrywających Super Mario Bros i Zeldę na NESie zestarzało się.

Czas wychować nowe pokolenie fanów Nintendo.

więcej informacji znajdziecie na stronie Nintendo UK: Toy-Con 04: VR Kit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *