Leniwe Poniedziałki

Niezidentyfikowane latające Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Dziś 2 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień UFO. Data ta nie jest oczywiście przypadkowa, zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że tego dnia 1947 roku w Roswell rozbił się statek istot pozaziemskich. Pierwsze obchody nietypowego święta przypadają na rok 2001, którego pomysłodawcą jest Haktan Akdogan fundator i przewodniczący centrum badawczego w Stambule Sirius UFO Space Sciences Research Center oraz dyrektor Międzynarodowego Kongresu UFO w Nevadzie.

Roswell UFO Festival 2017. ©Juliana Halvorson

Celem Światowego Dnia UFO jest zwiększenie świadomości ludzi na temat pozaziemskich istot inteligentnych o których istnieniu organizatorzy są święcie przekonani. Wokół wydarzeń w Roswell narosło wiele legend i teorii spiskowych, na czele z tą, według której katastrofę niezidentyfikowanego obiektu zatuszowało amerykańskie wojsko, a zdobytą wiedzę wykorzystało do własnych celów. W swoich zamierzeniach święto miało pomóc w skłonieniu rządu do odtajnienia informacji na temat sławnego wypadku. Obecnie jest to kolejny pretekst do organizowania typowo amerykańskich, kolorowych festynów dla lokalnej ludności.

 

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

 

Po tym trochę dłuższym niż zawsze wstępie zapraszamy was na kolejną edycję Leniwych Poniedziałków z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. Zabawę zaczynamy jak zawsze o godzinie 21:00, a tryb rozgrywki wybierajcie Wy w poniższej ankiecie.

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 
Tryb na Leniwe Poniedziałki 2 lipca:
  • 200cc (42%, 16)
  • 100cc (39%, 15)
  • Mirror (11%, 4)
  • Random Battle (8%, 3)
Loading ... Loading ...

 

Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia wieczorem podczas kosmicznego eventu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *