Konsola Nintendo następnej generacji

Następca Nintendo Switch zostanie ogłoszony jeszcze w tym roku finansowym!

Otrzymaliśmy dziś niespodziewaną zapowiedź od samego Shuntaro Furukawy prezesa Nintendo. Następca Nintendo Switch zostanie ogłoszony jeszcze w tym roku finansowym! Warto zaznaczyć, że rok finansowy nie pokrywa się z kalendarzowym. Więc informacje na temat nadchodzącego systemu zostaną podane przed końcem marca 2025 roku.

Tu Furukawa, prezes Nintendo. W tym roku fiskalnym ogłosimy następcę Nintendo Switch. Istnienie Nintendo Switch ogłosiliśmy w marcu 2015 roku od tego momentu minie ponad dziewięć lat. W czerwcu tego roku zaprezentowany zostanie Nintendo Direct dotyczący premier dla Nintendo Switch na drugą połowę 2024 roku, ale należy pamiętać, że podczas tej prezentacji nie będzie żadnej wzmianki o następcy Nintendo Switch.

Shuntaro Furukawa

Studząc trochę optymizm Furukawa zaznaczył również, że w czerwcu tego roku zaprezentowany zostanie kolejny Nintendo Direct. Nie będzie miał on jednak nic wspólnego z następcą Switcha, a skupi się jedynie na nadchodzących premierach aktualnej generacji.

Tak więc wchodzimy kolejny raz w ten okres pełen oczekiwań, ekscytacji i niestety kiepskiej jakości plotek. Jedna z nich mówi o następcy Joy-Conów mocowanych magnetycznie. Do tego typu rewelacji należy podchodzić z dystansem by nie psuć sobie prezentacji prawdziwego następcy naszej ulubionej konsoli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *