Nadjeżdża Team Sonic Racing

Już niedługo premiera Team Sonic Racing, za które odpowiada Sumo Digital. Niebieski jeż ponownie zasiądzie za kierownicą szybkich pojazdów i stanie do rywalizacji drużynowej na ciekawych, kolorowych, pełnych przeszkód i dopałek trasach.

Początkowo Team Sonic Racing ukazać miał się zimą ale premiera została przesunięta. Na szczęście już niedługo będzie można z prędkością Sonica wyprzedzić rywali. Dokładnie 21.05.2019 zagramy na Nintendo Switch i pozostałych platformach.

Gra połączy najlepsze elementy zręcznościowe ze sporą dawką rywalizacji w szybkich wyścigach. Nowością w tej części będzie nacisk na drużynę zawodników. Team Sonic Racing zaoferuje możliwość rywalizacji ze znajomymi w intensywnej grze wieloosobowej (także online), jeżdżąc razem jako team i dzieląc się dopałkami na trasie. Jeśli chodzi o przedmioty zdobyte podczas wyścigu to będzie można je wykorzystać samemu lub przekazać drużynie.

Dzięki dużemu wyborowi części takich jak koła i obudowy karoserii (przednia / tylna), które trzeba odblokować będziemy mogli obrać styl jazdy pasujący do preferencji gracza. Tym samym dostosujemy statystyki pojazdu pod siebie. Tytuł zaoferuje też wybór wielu postaci znanych z gier o niebieskim jeżu.

W każdej drużynie będzie trzech zawodników, którzy będą odpowiadać za technikę, prędkość i moc. W tej grze nie liczy się jak szybki jest gracz, tylko jak dobry jest cały zespół. Podsumowanie wyników będzie zliczać każdego zawodnika osobno, a liczyć w rankingu będzie się suma wszystkich z drużyny – co widać na poniższym materiale z E3 2018.

Poniżej prezentujemy też materiał dla pełniejszego obrazu gry, który wskazuje 15 rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem (w języku angielskim) / materiał: GamingBolt

Strona gry: https://www.sonicthehedgehog.com/teamsonicracing
Cena od: 139zł

Ciekawostka: Zobaczcie jak prezentowało się spotkanie pokazowe gry w poprzednim tygodniu w Londynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *