Mutant Year Zero: Road to Eden zostało opóźnione o miesiąc z powodu DLC

Na początku maja pisaliśmy o zbliżającej się premierze Mutant Year Zero: Road to Eden, która zaplanowana była na 25 czerwca. Ta data niestety uległa zmianie.

Gra została przesunięta o miesiąc na 30 lipca i nie dotyczy to tylko konsoli Nintendo, ale także pozostałych platform. Mutant Year Zero: Road to Eden cyfrowo ukazał się wcześniej na PC, Xbox One i PlayStation 4.

25 czerwca gra miała pojawić się na Nintendo Switch wraz z DLC w pudełku, w wersji Deluxe Edition. Komputery oraz konsole Sony i Microsoftu również miały wreszcie dostać wersje fizyczne.

Wszystko rozchodzi się o opóźnienie rozszerzenia DLC, a więc i pudełek, które miały je zawierać. No cóż… poczekamy, bo ten tytuł to bardzo dobra taktyczna gra przygodowa inspirowana serią XCOM, wprowadzająca sporo świeżości i jakości w gatunku.

Dodatek Seed of Evil
Wczoraj zapowiedziano nowy dodatek do Mutant Year Zero: Road to Eden nazwany Seed of Evil, który rozszerzy oryginalną grę na wiele sposobów.

Rozszerzenie zaczyna się tam, gdzie skończyła się historia w podstawowej wersji i zaoferuje dużo godzin grania, nowe lokacje, więcej opcji rozgrywki a także nowego mutanta – łosia Big Khana.

Twórcy polecają ukończyć podstawową historię przed uruchomieniem rozszerzenia, aby zaoszczędzić sobie spojlerów.

Seed of Evil zawierać będzie:

  • nowe mapy
  • walki z nowymi przeciwnikami
  • ulepszanie mutacji
  • nowe wyposażenie
  • kontynuację podstawowej historii
  • nowego mutanta, łosia Big Khana
    … i wiele więcej

strona gry: www.mutantyearzero.com

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o tej grze, to sprawdźcie nasz wcześniejszy news Mutant Year Zero: Road to Eden już wkrótce na Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *