Mutant Year Zero: Road to Eden już wkrótce na Nintendo Switch

Mutant Year Zero: Road to Eden jest taktyczną grą przygodową, która dostępna jest już na PC, Xbox One i PlayStation 4. Na konsoli Nintendo Switch zagramy 25 czerwca.

Tytuł osiągnął bardzo dobre oceny i uważany jest za jeden z trudniejszych w swoim gatunku. Twórcy gry inspirowali się serią XCOM dodając do tego historię, skradanie i strategię. W grze przejmiemy kontrolę nad drużyną mutantów – całkiem charakternych i ciekawie zaprojektowanych. Kaczor z pękniętym dziobem zaklejonym taśmą oraz niepanujący nad agresją dzik to jedni z wielu, do tego realistyczna grafika i interesujący świat.

Wersja na konsolę Nintendo Switch ukaże się wraz z rozszerzeniem DLC, które pojawi się na wcześniej wydanych platformach. Więcej informacji na temat dodatku i cen DLC twórcy ujawnią w późniejszym terminie.

Mutant Year Zero: Road to Eden w edycji Deluxe w pudełku (zawierając DLC) wyjdzie na wszystkie platformy. Jak na razie znamy cenę 39,99 USD (mam nadzieję, że dotyczy to także Nintendo). Ceny europejskie i polskie powinniśmy poznać w najbliższym czasie – gdyż do premiery został miesiąc „z hakiem”.

strona gry: www.mutantyearzero.com

Zobaczcie też dla większego rozeznania trailery udostępniony na premierę wydań: PC, PlayStation4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *