Leniwe poniedziałki z MK8:D

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Goomba i Mario Kart Polska mają zaszczyt zaprosić na nową cykliczną zabawę dla wszystkich fanów Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. „Leniwe poniedziałki”, bo tak właśnie będzie się nazywać to wydarzenie, powstały w szczytnym celu złagodzenia cotygodniowej traumy związanej z bolesnym powrotem do codziennych obowiązków.

Tym razem nie będziemy się skupiać na zaciekłej rywalizacji, walce z morderczą prędkością 200cc czy wywindowanym poziomem Hard CPU. O zasadach będą decydować sami uczestnicy zabawy. Co wtorek będą pojawiać się nowe ankiety dotyczące najbliższej serii wyścigów.

Umilanie poniedziałku zaczynamy już dziś (20.11.2017) o 21:00. Jako, że pomysł narodził się w zasadzie przed chwilą w pierwszej edycji nie będzie niestety ankiety. Zaczniemy łagodnie od 100cc i Normalnego CPU, a od jutra decydujecie wy.

 

Zasady na 20.11.2017 Leniwe poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

 

Aby dołączyć do „Leniwych poniedziałków” należy uruchomić Mario Karta 8: Deluxe, przejść do trybu „Online Play”, następnie „Tournament” i „Search Using a Code” tu wpisujemy kod „130402278955„. Po dołączeniu przez kliknięcie na „Join” wydarzenie pojawi się na waszej liście ulubionych, nie będzie konieczne wpisywanie kodu za każdym razem.

Do zobaczenia na trasie, przetrwamy jakoś ten poniedziałek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *