Koszalin Retro Games Show 2019

Zapraszamy na szóstą edycję Koszalin Retro Games Show. Wydarzenie na Pomorzu odbędzie się w dniach 16-17 listopada na Politechnice Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2.

W sobotę w godzinach 10-20 i w niedzielę 10-15 zaprezentowane zostaną konsole i komputery z ostatnich 40 lat. Wstęp wolny.

Tematem przewodnim w tym roku będzie Intelekt vs. Siła (gry logiczne, bijatyki, beat’em up).

Koszalin Retro Games Show 2019 to interaktywna wystawa (blisko 150 stanowisk), turnieje i wykłady na auli Politechniki Koszalińskiej.

W najbliższych tygodniach informować będziemy o szczegółach imprezy. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.retro-show.pl i wydarzenia na Facebooku.

Dla społeczności Nintendo mamy informację. Na Koszalin Retro Games Show 2019 odbędą się dwa turnieje na konsolach producenta: Mario Smash Football na GameCube oraz w Just Dance na Wii.

Dodatkową ciekawostką (w sobotę) będzie możliwość zagrania na pierwszej generacji konsol Nintendo z 1977 roku !!!. Color TV-Game 15 (klon ponga), to system do gier który powstał przed popularnym NESem i został wydany tylko na rynku japońskim.

Poniżej prezentujemy jeszcze kilka zdjęć z ubiegłego roku KRGS2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *