KINO: Pokémon: Detektyw Pikachu

Dziś przypomnieć chcielibyśmy Wam o filmie, który wchodzi na ekrany polskich kin pod koniec miesiąca. Dokładnie 31 maja będzie można zobaczyć na dużym ekranie Pokémon: Detektyw Pikachu. Produkcja światową premierę miała 3 maja, my niestety musimy jeszcze poczekać niecałe dwa tygodnie. Czy wybieracie się na seans?

„ANIMACJA. FAMILIJNY. FANTASY. Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu. To przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę. Przeżywają jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak i przemierzają rozświetlone neonami ulice Ryme City, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.”

Reżyseria: Rob Letterman
Scenariusz: Alex Hirsch, Nicole Perlman
Występują: Ryan Reynolds, Suki Waterhouse

gatunek: Animacja, Fantastyczny
czas trwania: 1 godz. 44 min.
premiera: 31 maja 2019

Film będzie można zobaczyć w 2D, 3D a także z napisami i dubbingiem.

Zobaczcie poniższe zwiastuny prezentujące Pokémon: Detektyw Pikachu:

W Polsce w rolę tytułowego Pokemona wcielił się Maciej Stuhr.

Poniżej fragment z jego udziałem z wersji dubbingowanej.

Niewątpliwym atutem filmu są same Pokémony, a dokładnie ich realistyczny wygląd. Wyglądają na miłe, mają fajne futerka i aż chciałoby się je przytulić. Jakiego „poka” chcielibyście szczególnie zobaczyć w takim wydaniu, jaki prezentują te z filmu?

Warner Bros. na swojej stronie http://www.wbep.pl/filmy/pikachu zamieścił też plik PDF z prostymi grami logicznymi (labirynt, sudoku…), który znajduje się tam pod opisem filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *