Leniwe Poniedziałki

Jazzowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Zapraszamy na Jazzowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch! Dziś 30 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jazzu. Gatunek muzyczny powstał na początku XX wieku na południu Stanów Zjednoczonych w dzielnicy prostytutek Storyville w Nowym Orleanie. Stanowi on połączenie muzyki ludowej, artystycznej i rozrywkowej. Do największych jazzowych gwiazd możemy zaliczyć takich wykonawców jak Miles Davis, Louis Armstrong, Ray Charles, Frank Sinatra, John Coltrane i wielu, wielu innych. Przed turniejem zachęcam do przesłuchania jazzowej playlisty na Spotify:

Wracając do sedna zabawy, wspólną grę zaczynamy jak zawsze o 21:00, a kończymy o 23:00, o trybie rozgrywki decydują sami gracze w poniższej ankiecie. Początkujących zachęcam do zapoznania się z FAQ w którym znajdziecie dopowiedz na najczęściej zadawane pytania oraz do odwiedzenia naszego Discorda.

Tryb na Leniwe Poniedziałki 30 kwietnia:
  • 150cc (57%, 12)
  • 200cc (24%, 5)
  • Mirror (14%, 3)
  • Random Battle (5%, 1)
Loading ... Loading ...

 

Dla tych którzy nie posiadają jeszcze Mario Karta 8: Deluxe, a chcieliby zobaczyć jak wygląda zabawa będzie prowadzony stream z komentarzem uczestników.

 

Do zobaczenia na trasie i powodzenia w wyścigu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *