Splatoon 2.3.0

Inne podejście do Splatoona, aktualizacja 2.3.0

Po wczorajszym Nintendo Direct otrzymaliśmy również porcję nowości do Splatoona, gra zostanie zaktualizowana do wersji 2.3.0.

Splatoon 2.3.0

Otrzymamy 40 sztuk nowego wyposażenia oraz dwie nowe mapy znacząco zmieniające rozgrywkę. Pierwsza z nich to Museum d’Alfonsino, akcja rozgrywa się w muzeum inklingów. Na mapie znajduje się pięć ruchomych elementów będących czymś na wzór kół zębatych. Ruchome elementy w założeniach mają dodać więcej elementów strategicznych zwłaszcza w pojedynkach Turf War.

Druga to Mahi-Mahi Resort słoneczny kurort wypoczynkowy. Oryginalność rozgrywki polega na tym, że będziemy poruszać się po platformach unoszących się na wodzie, która jest zabójcza dla naszych postaci. W ostatniej minucie meczu będą wypływać nowe platformy zmieniając rozgrywkę przez udostępnienie nam nowych obszarów do zamalowania. Mapa ukarze się w późniejszym terminie.

Na grudzień zaplanowany jest również Splatournament będący transmisją na żywo z pojedynków graczy z pracownikami Nintendo. Wydarzenie ma na celu poznanie opinii fanów/graczy jak jeszcze dopracować Splatoona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *