Horizon Chase Turbo – dostanie dodatkową zawartość.

Jedna z lepszych gier wyścigowych jaka ukazała się na konsoli Nintendo Switch dostanie dodatkową zawartość. Producent ujawnił plan zmian jakich doczeka się Horizon Chase Turbo w 2019 roku.

Dodatkowa zawartość w świetnej grze zawsze cieszy. Twórcy Horizon Chase Turbo też cieszą się z pozytywnych recenzji i nagród, jakie zdobył ich tytuł. Na bieżąco wprowadzają ulepszenia i słuchają społeczności. Proponują nam więc jeszcze więcej i każą być w gotowości na nową zawartość.

Playgroudn 2.0
Tryb, który debiutował wraz z premierą gry na Nintendo Switch doczeka się zmian. Teraz za wygrywanie w sezonowych zawodach najlepsi dostaną monety, za które będą mogli wykupić nowe skórki pojazdów.

Poza tym będzie jeszcze więcej: Nowe DLC oraz dwa nowe tryby gry.

Jeśli jeszcze nie czytaliście naszej recenzji Horizon Chase Turbo to musicie ją nadrobić.

Gra zawiera sporo zawartości w podstawowej wersji i zapewnia długie godziny świetnej zabawy. Planowane dodatki wydłużą tylko rozgrywkę – i to się chwali. Horizon Chase Turbo oczywiście polecamy i przypominamy o tej produkcji. Warto kupić.

Poniżej przedstawiamy jeszcze trailer prezentujący aktualny 9 sezon – Volcano – w trybie Playground trwający od 2 do 16 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *