Hexologic – polska gra na Nintendo we wrześniu dostanie aktualizację.

Na początku sierpnia mogliście przeczytać moją recenzję gry Hexologic na Nintendo Switch, którą stworzyli Polacy z MythicOwl. Dziś mam dla was dobrą wiadomość – gra dostanie aktualizację.

Zapytałem twórców o poziomy czasowe, o których informuje strona Nintendo i opis gry w Nintendo eShop.

 

W odpowiedzi od Tomasza Mularczyka – CEO MythicOwl dowiedziałem się o faktycznym usunięciu etapów z ograniczeniem czasu z wersji finalnej, gdyż nie pasowały do spokojnej konwencji gry. Przy okazji wspomniał on też o aktualizacji, która planowana jest na wrzesień. Zmieni to opis gry, a co najważniejsze doda jak napisał:

„… 2 kolejne światy wraz z 36 nowymi poziomami, a także dodatkowo nowy poziom trudności dla wyjadaczy, co pozwoli przejść każdy z ponad 100 poziomów dwukrotnie.”

Jest to świetna wiadomość dla osób, które Hexologic już nabyły, gdyż dostaną dodatkowo 50% gry w darmowej aktualizacji. Nie wiem jednak, czy cena gry się nie zmieni. CEO MythicOwl wspomniał o osobach, które grę już kupiły.

„Aktualizacja będzie na pewno darmowa dla osób, które kupią grę wcześniej i faktycznie celujemy w wydłużenie gry o minimum 50%, bo nowe poziomy trafią już na bardziej wgryzionych w Hexologic graczy, więc większość etapów będzie dłuższa niż te z poprzednich biomów. Do tego dojdzie nowy poziom trudności pokazujący każdy etap nieco inaczej, w dodatku bez automatycznego zaznaczania poprawnych rzędów. Celujemy tu w graczy chcących zmierzyć się z większym wyzwaniem, którym da to praktycznie drugie tyle grania.”

Jeśli przegapiliście recenzję Hexologic to musicie to nadrobić. Wspierajmy polskie produkcje!

   

   

 

Mamy dla Was jeszcze dwa kody na pobranie gry z Nintendo eShop (kto pierwszy ten lepszy):

B130PYFK1LVHVWG8
B130PYFL20S9PLS3

2 comments on “Hexologic – polska gra na Nintendo we wrześniu dostanie aktualizację.

  1. scrooge o

    Nice! Miło z ich strony za tę altualizację 😉 grę ukończyłem więc super będzie do niej powrócić we wrześniu! Mam nadzieję, że mój mózg podoła

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *