Hexologic – polska gra na Nintendo we wrześniu dostanie aktualizację.

Na początku sierpnia mogliście przeczytać moją recenzję gry Hexologic na Nintendo Switch, którą stworzyli Polacy z MythicOwl. Dziś mam dla was dobrą wiadomość – gra dostanie aktualizację.

Zapytałem twórców o poziomy czasowe, o których informuje strona Nintendo i opis gry w Nintendo eShop.

 

W odpowiedzi od Tomasza Mularczyka – CEO MythicOwl dowiedziałem się o faktycznym usunięciu etapów z ograniczeniem czasu z wersji finalnej, gdyż nie pasowały do spokojnej konwencji gry. Przy okazji wspomniał on też o aktualizacji, która planowana jest na wrzesień. Zmieni to opis gry, a co najważniejsze doda jak napisał:

„… 2 kolejne światy wraz z 36 nowymi poziomami, a także dodatkowo nowy poziom trudności dla wyjadaczy, co pozwoli przejść każdy z ponad 100 poziomów dwukrotnie.”

Jest to świetna wiadomość dla osób, które Hexologic już nabyły, gdyż dostaną dodatkowo 50% gry w darmowej aktualizacji. Nie wiem jednak, czy cena gry się nie zmieni. CEO MythicOwl wspomniał o osobach, które grę już kupiły.

„Aktualizacja będzie na pewno darmowa dla osób, które kupią grę wcześniej i faktycznie celujemy w wydłużenie gry o minimum 50%, bo nowe poziomy trafią już na bardziej wgryzionych w Hexologic graczy, więc większość etapów będzie dłuższa niż te z poprzednich biomów. Do tego dojdzie nowy poziom trudności pokazujący każdy etap nieco inaczej, w dodatku bez automatycznego zaznaczania poprawnych rzędów. Celujemy tu w graczy chcących zmierzyć się z większym wyzwaniem, którym da to praktycznie drugie tyle grania.”

Jeśli przegapiliście recenzję Hexologic to musicie to nadrobić. Wspierajmy polskie produkcje!

   

   

 

Mamy dla Was jeszcze dwa kody na pobranie gry z Nintendo eShop (kto pierwszy ten lepszy):

B130PYFK1LVHVWG8
B130PYFL20S9PLS3

2 comments on “Hexologic – polska gra na Nintendo we wrześniu dostanie aktualizację.

  1. scrooge o

    Nice! Miło z ich strony za tę altualizację 😉 grę ukończyłem więc super będzie do niej powrócić we wrześniu! Mam nadzieję, że mój mózg podoła

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *