Hexologic dostało zapowiadaną aktualizację.

W sierpniu informowaliśmy o darmowej wrześniowej aktualizacji do gry Hexologic, która ukazała się na Nintendo Switch. Polskie studio MythicOwl dotrzymało słowa i dostarczyło upragniony update tej świetnej gry.

Hexologic został rozbudowany o nowe poziomy i nowy tryb gry, dzięki czemu będziemy mogli znów zatracić się w liczeniu kropek w Hexagonalnych polach.

Nowe funkcje:
– 36 nowych poziomów
– 2 nowe światy
– Nowe typy sześcioboków z różnymi możliwościami
– Nowe ustawienia trudności (ograniczone podpowiedzi, przetasowane sześcioboki)
– Rozbudowany Soundtrack
– Ulepszona nawigacja w grze (PC / Nintendo Switch)
– Poprawiono stabilność i błędy

W skrócie można powiedzieć, że dostaliśmy dodatkową połowę poprzedniej gry gratis. Ja jeszcze nie grałem, ale nowa ikonka na mojej konsoli już zachęca. Cena Hexologic się nie zmieniła i nadal kosztuje 12zł. Warto!

Fragment recenzji dla goomba.pl

Hexologic to gra logiczna z subtelną grafiką i spokojną muzyką, które nie rozpraszają gracza, pozwalając mu się skupić na rozwiązaniu zagadki. Tytuł moim zdaniem spodoba się wszystkim, którzy lubią gry logiczne. Skierowałbym ją też dla rodziców posiadających dzieci w wieku szkolnym. Jest to fajna produkcja edukacyjna, w której chodzi o liczenie matematyczne (…) Tytuł w swojej prostej formule ma w sobie to coś… i choć jest krótki, to po skończeniu czuje się niedosyt i chciałoby się więcej. Warto zainteresować się produkcją MythicOwl, gdyż niska cena (jedna z niższych w sklepie Nintendo) jest na pewno atutem… a sama gra również daje sporo frajdy…

Jeśli przegapiliście recenzję Hexologic (z przed aktualizacji) to musicie to nadrobić.

… a ja pędzę się nasycić nowymi levelami 😉 / Wspierajmy polskie produkcje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *