Gry i konsole Nintendo w sklepach Saturn

Konsole i gry Nintendo właśnie wróciły do sieci sklepów Saturn. Po latach nieobecności znów możemy je zobaczyć w jednej z największej sieci sklepów RTV i AGD w Polsce. Jest to świetna okazja do popularyzacji naszych ulubionych gier wśród przeciętnych użytkowników. Nie ukrywając, dziś konsole Nintendo są w naszym kraju raczej rozrywką dla entuzjastów, żeby nie powiedzieć fanatyków. Sympatycy Nintendo stanowią w Polsce nieporównywalnie mniejszy odsetek graczy niż w innych krajach europejskich, nie wspominając już o Japonii.

Zdjęcia pochodzą z warszawskiej Arkadii, przykładowe ceny:

Animal Crossing: Happy Home Designer z czytnikiem NFC (amiibo) – 149PLN
The Legend of Zelda: Tri Force Heroes – 149PLN
Pokemon X/Y – 169PLN
Super Smash Bros. for 3DS – 169PLN
Splatoon – 159PLN
Donkey Kong Country: Tropical Freeze – 179PLN
Yoshi’s Woolly World – 179PLN
Xenoblade Chronicles X – 209PLN
Super Mario Maker – 209PLN

Gry można wypróbować, a stanowiska wzbudzają spore zainteresowanie. Ciekawe ile konsol znajdzie się pod choinką?

UPDATE:
Produkty Nintendo pojawiły się również w sklepach Media Markt obie sieci są członkami spółki Media Saturn Holding Polska, która z kolei jest częścią niemieckiego koncernu Metro Group.

4 comments on “Gry i konsole Nintendo w sklepach Saturn

 1. Pika o

  Szkoda, że nie podpisali umowy z CQE… Tylko wynajęli jakąś firmę ALSO POLSKA do sprowadzania skądś konsol i gier… Kurde, tak żerować na pracy CQE, na ich reklamach, na ich katalogach, obecności na imprezach.

  Jeśli CQE zrezygnuje przez ALSO, to znowu wrócimy do sytucaji Stadlbauera czyli olewania Polski… Kurde. Stracą na tym gracze, etc. Dobrze, że choć Media Expert korzysta z oficjalnej Polskiej dystrybucji Nintendo. I to Media Expert dostanie ode mnie kasę za Wii U, New 3DSa, Smasha Karta czy inne gry

  Odpowiedz
 2. Julia o

  Juz nie bedziemy musieli czatowac na gry i konsole w specjalistycznych sklepach albo zamawiac je bezposrednio z dostawa do domu. Wystarczy przejsc sie do oddzialu jednej z sieci z elektronika i sciagnac wybrany produkt z p lki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *