Fortnite na Nintendo Switch

Fortnite na Switcha pobrano już ponad 2 miliony razy

Przecieki na temat wydania Fortnite w dzień prezentacji na targach E3 okazały się prawdziwe. Gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród społeczności graczy Nintendo Switch. Według Reggie’ego Fils-Aime tytuł został pobrany już 2 miliony razy. Mimo początkowego sceptycznego nastawianie gra cieszy się dużym zainteresowaniem również pośród Goombowej społeczności. Co doskonale widać na poniższym gameplayu:

Uwaga! Nagranie zawiera wyrażenia powszechnie uważane za wulgarne

Optymistyczna wypowiedź Reggie’ego Fils-Aime na temat zaangażowania społeczności graczy w realizację wizji Switcha i jak w tą wizja wpasowuje się Fortnite.

Na tę mamy już ponad dwa miliony pobrań Fortnite. Świadczy to o dużym zaangażowaniu społeczności graczy Nintendo Switch jak również o tym, że nasza koncepcja zabierania konsoli ze sobą, grania wszędzie, o dowolnej porze i z każdym naprawdę się sprawdza.Reggie Fils-Aime

Duży sukces Fortnite na Switchu nie pozostał bez odpowiedzi ze strony Sony, które wymusiło blokadę gry między platformami oraz możliwość używania jednego konta Epic na wielu konsolach. W taj sprawie również zabrał głos Reggie.

Współpracujemy z programistami i wspieramy ich w realizacji własnych wizji. Niezależnie od tego czy jest to Fortnite czy inne gry posiadające możliwość grania na wielu platformach, staramy się patrzeć z punktu widzenia programisty. Pracujemy ciężko aby wprowadzać te pomysły w życie, nie uzależniając naszych działań od decyzji konkurencji. Wierzymy, że sprzyjanie zarówno programistom jak fanom leży w naszym wspólnym interesie.Reggie Fils-Aime

Wszystkich szukających towarzystwa do wspólnej gry w Fortnite, tradycyjnie zapraszamy na Goombowego Discorda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *