Leniwe Poniedziałki

Cycate Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8 Deluxe

Tytuł brzmi dość żartobliwie ale temat którego dotyczą dzisiejsze Leniwe Poniedziałki jak najbardziej poważny, ponieważ to właśnie dziś obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Problem raka piersi dotyka obecnie co czternastą polkę, a z chorobą zmagają się coraz to młodsze osoby, nawet już 30-letnie. Głównym celem wprowadzenia tego dnia jest uświadamianie społeczeństwa jak ważna jest profilaktyka, korzystanie z usług specjalistów oraz samobadanie. Szacuje się, że na raka piersi każdego roku w Polsce zapada 12 tysięcy osób, im wcześniej wykryta choroba tym większa szansa na wyzdrowienie.

 

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

 

Mamy nadzieje, że żadna z Pań nie poczuje się urażona dzisiejszą nazwą Cycate Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. Zwłaszcza, że ten problem nie dotyczy tylko kobiet w skali kraju rocznie na tą chorobę zapada około 100 mężczyzn. Tak więc badajcie się Panie i Panowie.

Wracając do sedna, jak co każdy poniedziałek zapraszamy na kolejną edycję Leniwych Poniedziałków startujemy jak zawsze o 21:00, kończymy o 23:00, a o trybie rozgrywki decydują sami zainteresowani w ankiecie umieszczonej na Goombowym Discordzie na kanale #ogloszeniaparafialne.

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 

 

Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia wieczorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *