Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy może ukazać się na Nintendo Switch

Na 97 stronie Licensing Source Book Europe magazynu poświęconego licencjonowanym gadżetom z gier i nie tylko, zamieszczono informacje o Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na Nintendo Switch i komputery osobiste. Jest to odświeżona wersja serii gier znanych jeszcze z pierwszego PlayStation, dotychczasowo będąca tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Gra miałaby pojawić się na nowych platformach jeszcze w tym roku.
Przeciek ten pojawił się za sprawą Maksa Arguile, kierownika ds. licencjonowania w firmie GB Eye. Marka ta zajmuje się produkcja zabawek i gadżetów powiązanych z grami i filmem. Dodatkowej wiarygodności sprawie nadje fakt że wydawca gry Activision wielokrotnie współpracował ze wspominanym producentem. Dalsza część tekstu ujawnia informacje na temat czwartej części przygód Crasha która miałaby ukazać się już 2019 roku.

Licensing Source Book Europe strona 96 i 97

Informacja pojawiła się równie szybko co zniknęła, wydawcy czasopisma edytowali publikacje i usunęli sensacyjne informacje. Sprawa wygląda na dość wiarygodny i przypadkowy przeciek ale lepiej nie traktować jej jako pewniak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *