Leniwe Poniedziałki

Bezksieżycowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Zbliża się nów, dzisiejszej nocy będzie widoczne zaledwie do 3% tarczy księżyca. Dzieje się tak dlatego, że Księżyc znajduje w koniunkcji z Ziemią i Słońcem, a mówiąc prościej znajdują się w jednej linii. W tej pozycji cała strona Księżyca widoczna z Ziemi jest w cieniu, wobec czego jest on praktycznie niewidoczny gołym okiem. Z okazji tego zjawiska astronomicznego zapraszamy was dziś 14 maja na Bezksieżycowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch.

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Poniedziałkowe zmagania rozpoczynamy o godzinie 21:00, a kończymy 23:00, tryb rozgrywki pozostawiamy do waszego wyboru w poniższej ankiecie.

Tryb na Leniwe Poniedziałki 14 maja:
  • 150cc (43%, 19)
  • Random Battle (34%, 15)
  • 200cc (20%, 9)
  • 100cc (2%, 1)
Loading ... Loading ...

 

Uciekający Luigi z Luigi's MansionJeśli nie brałeś jeszcze udziału w Leniwych Poniedziałkach zapoznaj się z FAQ, a gdybyś miał jakieś dodatkowe pytania pytaj śmiało na naszym Nintendowym Discordzie. Da tych którzy nie mają Mario Karta będzie jak zawsze prowadzony stream z komentarzem graczy.

Dzisiejsza tematyka jest dobrą okazją aby przypomnieć o nadchodzącej premierze pierwszego Luigi’s Mansion w wersji na 3DSa. Gra pierwotnie ukazała się na GameCube’a na którym to zebrała pozytywne recenzje. Wersja na popularnego handhelda zapowiedziana została podczas marcowego Nintendo Direct i ukaże się jeszcze w tym roku. Nie wiem jak wy ale ja już nie mogę się doczekać kiedy powrócę do nawiedzonej rezydencji Luigi’ego.

 

Do usłyszenia wieczorem i powodzenia na trasie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *