Leniwe Poniedziałki

Bajkowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Kto z nas nie oglądał Króla Lwa, Bolka i Lolka, Gumisiów, albo nie czytał „Pies, który jeździł koleją” czy „Dzieci z Bullerbyn”? Bajki zarówno czytane jak i oglądane są z nami od najmłodszych lat. Niektóre nas bawią i wzruszają , a inne pokazują zło, które spotkamy na swej drodze życiowej i na świecie. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest właśnie 5 listopada na całym świecie! Jest to dobry czas na oglądanie lub przeczytanie bajek z dziećmi, a także na przypomnienie sobie klasycznych bajek np. produkcji Walta Disneya. Z tej okazji zapraszamy was na Bajkowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch!

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

UWAGA! Zgodnie z wolą ludu zmieniamy godzinę rozpoczęcia naszego eventu z 21:00 na 20:00, zakończenia z 23:00 na 22:00, a ilość przejazdów ograniczamy z 24 do 16. Tak więc turniej jak zawsze pozostanie otwarty przez dwie godziny ale od teraz godziną startu będzie 20:00. Zmianom natomiast nie uległ sposób wybierania trybu rozgrywki, jak zawsze o trybie zadecydują sami gracze w ankiecie zamieszczonej na Goombowym Discordzie na kanale #ogłoszeniaparafialne

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 

 

Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia wieczorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *